Digitus Zasilacz awaryjny UPS Online Rack 19" LCD, 3000VA/3000W, 6x12V/9Ah, 8xC13, 1xC19, USB, RS232, RJ45
Symbol: DN-170096
Dostępność: 0 szt.
Cena: 2546.73
Cena: 2546.73
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: DN-170096
Dostępność: 0 szt.
Cena: 2546.73
Cena: 2546.73
Systemy UPS OnLine firmy DIGITUS to wyjątkowo niezawodne rozwiązania, które zostały opracowane z myślą o ochronie wrażliwych urządzeń przed przerwami w dopływie prądu. Są one wyposażone w mikroprocesory sterujące dla zagwarantowania najwyższej wydajności i bezpieczeństwa systemów firmowych i biurowych użytkownika, a także ochrony przed utratą danych i ewentualnymi szkodami. Dzięki wysokiemu współczynnikowi mocy, szerokiemu zakresowi napięcia oraz wydajnej ładowarce system nadaje się również do zastosowań o wysokich wymaganiach. Inteligentne tryby ładowania i sterowania prędkością obrotową wentylatorów wydłużają żywotność i zwiększają niezawodność UPS. Za pomocą wyświetlacza LCD można skonfigurować wszystkie ustawienia parametrów tego zasilacza awaryjnego dla zapewnienia nieprzerwanego zasilania elektrycznego. Adapter SNMP do zdalnego dostępu do systemu UPS jest dostępny opcjonalnie.
| Informacje o produkcie | |
| Moc pozorna | 3000 VA |
| Moc czynna | 3000 W |
| Architektura UPS-a | on-line double conversion |
| Kształt napięcia wyjściowego | Pełna sinusoida |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Liczba akumulatorów | 6 |
| Napięcie | 12 V |
| Pojemność akumulatora | 9 Ah |
| Czas przełączenia (maks.) | 0 s |
| Czas ładowania | 4 h |
| Typ obudowy | Tower (UPS) Rack (Switche/UPS) |
| Porty zasilania we. | IEC-C20 |
| Porty zasilania wy. | 1 x IEC-C19 8 x IEC-C13 |
| Gniazda we/wy | 1 x USB (Type B) 1 x RS-232 (COM) 2 x RJ-45 LAN |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
|
| Waga | 26.8 kg |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |