Digitus Switch Gigabit Desktop 8-portowy, 8x10/100/1000Mbps PoE+ af/at 135W, Metalowa obudowa
Symbol: DN-95340
Dostępność: 0 szt.
Cena: 629.11
Cena: 629.11
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: DN-95340
Dostępność: 0 szt.
Cena: 629.11
Cena: 629.11
Switch umożliwia zasilanie 8 urządzeń zgodnych ze standardem IEEE 802.3af 15,4W i urządzeń IEEE 802.3.at 30W. Dzięki pełnej kompatybilności ze starszymi urządzeniami oraz funkcji automatycznego rozpoznawania urządzeń wykorzystujących technologię PoE, switch doskonale nadaje się do rozwiązań sieciowych, oraz pracy w systemach monitoringu IP. Przełącznik nie wymaga konfiguracji, co zapewnia szybkie i bezproblemowe podłączenie do sieci. Konstrukcja z budżetem zasilania 131W (port 1-8).
| Informacje o produkcie | |
| Klasa przełącznika | Niezarządzalny |
| Zastosowanie | Dom i małe biuro (do 16 portów) |
| Warstwa przełączania | L2 |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | 8 |
| Liczba portów PoE (PoE + PoE+) | 8 |
| Port konsoli | Nie |
| Tryb przekazywania | Store-and-forward |
| Przepustowość | 16 GB/s |
| Rozmiar tablicy adresów MAC | 4000 |
| Obsługa ramek Jumbo | Nie |
| Obsługiwane protokoły i standardy |
IEEE 802.3 |
| Typ obudowy | Rack (Switche/UPS) Desktop (PC/Switche) |
| Wentylator | Nie |
| Zasilacz | Zewnętrzny |
| Pobór mocy | 131 W |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymiary |
250 mm x 115 mm x 39 mm |
| Waga | 670 g |
| Pozostałe parametry |
Zabezpieczenie przed przepięciem i zwarciem |
| Oznaczenia | |