Digitus Stojak mobilny pojedynczy z półką i uchwytem na kamerę, 1xLCD max. 120" max. 140kg, VESA max. 1000x600
Symbol: DA-90452
Dostępność: 1 szt.
Cena: 1715.12
Cena: 1715.12
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: DA-90452
Dostępność: 1 szt.
Cena: 1715.12
Cena: 1715.12
Stojak pod telewizor do prezentacji oferuje solidny i wytrzymały wspornik do monitorów o przekątnej ekranu od 70 do 120 cali, zapewniając maksymalną nośność 140 kg. Dodatkowo posiada uchwyt do mocowania kamery z regulacją wysokości oraz półkę na notebooki, odtwarzacze multimediów itp. Stojak można elastycznie ustawić i posiada wbudowany kanał kablowy oraz praktyczne uchwyty z tyłu. Konstrukcja jest wykonana z wyjątkowo mocnego i lekkiego aluminium, stali oraz tworzywa sztucznego. Idealne rozwiązanie do sal konferencyjnych, szkoleniowych, hal wystawowych i innych zastosowań na różnych eventach.
| Informacje o produkcie | |
| Przeznaczenie | Telewizory |
| Rodzaj | Statyw |
| Liczba obsługiwanych monitorów | 1 |
| Przekątna ekranu (min.) | 70 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 120 '' |
| Standard VESA | 1000 x 600 200 x 200 300 x 200 300 x 300 400 x 200 400 x 300 400 x 400 600 x 400 800 x 400 800 x 600 |
| Obciążenie (maks.) | 140 kg |
| Regulacja wysięgu | Tak |
| Wysięg (min.) | 125 cm |
| Wysięg (maks.) | 160 cm |
| Materiał | Aluminium Tworzywo sztuczne (plastik) Stal |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Matowy Czarny |
| Wymiary |
|
| Waga | 35.1 kg |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |