Digitus Stojak biurkowy podwójny z zaciskiem 2xLCD max. 32" max. Obciążenie 2x 8kg uchylno-obrotowy czarny
Symbol: DA-90401
Dostępność: 11 szt.
Cena: 140.39
Cena: 140.39
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: DA-90401
Dostępność: 11 szt.
Cena: 140.39
Cena: 140.39
Ramię na monitory umożliwia indywidualne ustawianie monitorów 15"-32". Możliwe jest odchylanie, pochylanie, obracanie i regulacja wysokości monitora.
Warto zrobić coś dobrego dla swojego zdrowia, dopasowując optymalnie monitor do swojego wzrostu i pozycji siedzenia.
| Informacje o produkcie | |
| Przeznaczenie | Monitory |
| Rodzaj | Biurkowy |
| Liczba obsługiwanych monitorów | 2 |
| Przekątna ekranu (min.) | 15 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 32 '' |
| Standard VESA | 75 x 75 100 x 100 |
| Obciążenie (maks.) | 16 kg |
| Regulacja w pionie | 90 ° |
| Regulacja w poziomie | 270 ° |
| Regulacja wysięgu | Tak |
| Wysięg (maks.) | 40 cm |
| Obrót | 360 ° |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Materiał | Stal |
| Kolor | Matowy Czarny |
| Wymiary |
|
| Waga | 3.9 kg |
| Oznaczenia | |