Dell Zestaw słuchawkowy bezprzewodowy zestaw słuchawkowy dla graczy Alienware z trzema trybami łączności AW725H
Symbol: 545-BBFV
Dostępność: 0 szt.
Cena: 831.00
Cena: 831.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 545-BBFV
Dostępność: 0 szt.
Cena: 831.00
Cena: 831.00
Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy dla graczy Alienware z trzema trybami łączności - AW725H
Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy dla graczy Alienware z trzema trybami łączności został stworzony z myślą o długich, komfortowych sesjach grania i oferuje precyzyjną jakość realistycznego dźwięku dzięki technologii Dolby Atmos.
Komfortowy design
Pałąk o szerokości 45 mm i łatwe do regulacji przesuwane zawieszenie zapewniają optymalne dopasowanie.
Duże, przewiewne, miękkie
Dzięki obszernym nausznikom i miękkim podkładkom z pianki z pamięcią kształtu, pokrytym oddychającym materiałem, długie sesje grania nie stanowią problemu.
Realistyczny dźwięk podczas gry
Wyposażony w Dolby Atmos, technologię zdolną do tworzenia trójwymiarowego środowiska audio, dzięki czemu możesz grać z precyzją.
Spersonalizuj swoje oświetlenie
Funkcja AlienFX synchronizuje się z oprogramowaniem Alienware Command Center, aby zapewnić możliwy do dostosowania zestaw oświetlenia RGB.
Wyraźne dźwięki
Certyfikowane przetworniki wysokiej rozdzielczości o średnicy 40 mm zapewniają szerszy zakres częstotliwości, dzięki czemu usłyszysz każdy krok jasno i wyraźnie.
Wyraźna komunikacja
Wysuwany mikrofon z redukcją szumów opartą na sztucznej inteligencji usuwa wszelkie hałasy z otoczenia, aby rozmowa była głośna i wyraźna.
Precyzyjne dopasowywanie dźwięku
Kontrola balansu na zestawie słuchawkowym umożliwia elastyczne dostosowywanie czatu i dźwięku w grze bez opuszczania gry.
Łączność Tri-Mode
Ciesz się dźwiękiem bez opóźnień po połączeniu z komputerem za pomocą bezprzewodowego klucza sprzętowego USB-C 2,4 GHz, podłączenia do zgodnych konsol do gier za pomocą gniazda 3,5 mm lub połączenia bezprzewodowego z dowolnym urządzeniem obsługującym technologię Bluetooth.
Dotykowe elementy sterujące
Łatwa regulacja podczas gry dzięki umieszczonym na słuchawkach elementom sterującym głośnością, wyciszeniem mikrofonu oraz włączaniem/wyłączaniem.
Imponujący czas pracy na baterii
Wejdź do strefy i pozostań w niej nawet 55 godzin przy łączności przez Bluetooth lub do 30 godzin za pomocą bezprzewodowego klucza sprzętowego USB-C 2,4 GHz z włączonym podświetleniem RGB. Gdy bateria zacznie się wyczerpywać, możesz szybko wrócić do gry dzięki szybkiemu ładowaniu za pomocą portu USB-C wystarczy 15 minut, aby korzystać z zestawu słuchawkowego przez 6 godzin.
| Informacje o produkcie | |
| Przeznaczenie | Gaming Muzyka |
| Konstrukcja | Z muszlami nausznymi |
| Technologie | Redukcja szumów |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth 2,4 GHz |
| Bluetooth | 5.3 |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Impedancja | 32 Ω |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 40 kHz |
| Czułość | 53 dB |
| Mikrofon | Tak |
| Zasięg | 30 m |
| Pojemność baterii | 750 mAh |
| Czas rozmów (maks.) | 55 h |
| Materiał nauszników | Pianka |
| Klasa szczelności | Brak |
| Kolor | Czarny Srebrny |
| Wymiary |
|
| Waga | 348 g |
| Pozostałe parametry |
Zastosowanie/użytkowanie
Zgodność
|
| Oznaczenia | |