Dell Zestaw słuchawkowy bezprzewodowy dla graczy Alienware Pro
Symbol: 545-BBFT
Dostępność: 10 szt.
Cena: 1067.04
Cena: 1067.04
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 545-BBFT
Dostępność: 10 szt.
Cena: 1067.04
Cena: 1067.04
Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy dla graczy Alienware Pro
Profesjonalny bezprzewodowy zestaw słuchawkowy dla graczy z 50-milimetrowymi przetwornikami pokrytymi grafenem oraz 2 mikrofonami z funkcją redukcji szumów wspomaganą sztuczną inteligencją i aktywną redukcją szumów. Opracowany przy udziale profesjonalnych
Polecany przez mistrzów. Opracowany przez ekspertów.
Profesjonalny zestaw słuchawkowy do gier zaprojektowany przy udziale i doświadczeniu Team Liquid oraz ponad 100 innych e-sportowców.
Przetworniki 50 mm pokryte grafenem
Dźwięk Hi-Fi dostrojony pod kątem gier zapewnia bardziej wciągające wrażenia dźwiękowe.
Aktywna redukcja szumów
Zablokuj dźwięki z zewnątrz i skup się na grze. Dwa mikrofony z redukcją szumów wspomaganą sztuczną inteligencją Mikrofon wyszkolony przez sztuczną inteligencję skupia się na Twoim głosie, zapewniając krystalicznie czystą komunikację.
CoreJJ | League of Legends Pro
Zestaw słuchawkowy Alienware Pro został stworzony z myślą o mistrzach. Wygodne dopasowanie, potężny dźwięk i niezawodny mikrofon.
Yeon | League of Legends Pro
Dzięki zestawowi słuchawkowemu Alienware Pro mogę usłyszeć każdy szczegół. To przełom w rywalizacji.
Max | World of Warcraft Pro
W e-sporcie utrzymanie koncentracji jest kluczowe. Funkcja ANC i wygodne dopasowanie zestawu słuchawkowego Alienware Pro sprawiają, że nic nie zakłóca mojej koncentracji.
Przetworniki 50 mm pokryte grafenem
Doskonały dźwięk natychmiast po wyjęciu z opakowania. Lekkie i responsoryjne, najwyższy standard profesjonalnych przetworników audio do gier zapewnia czystość dźwięku bez zniekształceń.
Dwa mikrofony z redukcją szumów wspomaganą sztuczną inteligencją
Mikrofon wyszkolony przez sztuczną inteligencję skupia się na Twoim głosie, zapewniając krystalicznie czystą komunikację.
Aktywna redukcja szumów
Zanurz się w grze i komunikacji zespołowej dzięki technologii ANC. Wyeliminuj rozpraszające dźwięki i zachowaj koncentrację.
Jakość dźwięku potwierdzona przez profesjonalistów
Doskonały dźwięk: ciesz się wyraźniejszym i bardziej realistycznym dźwiękiem dzięki cyfrowemu audio z certyfikatem High-Res. Profesjonalne dostrojenie: tony niskie, średnie i wysokie zostały dostrojone przy użyciu profesjonalnego wejścia, aby zoptymalizować je pod kątem rywalizacji w grach.
Dostosuj dźwięk do swoich potrzeb
Alienware Command Center umożliwia dostosowanie preferencji i wrażeń dźwiękowych dzięki integracji technologii Dolby Atmos.
| Informacje o produkcie | |
| Przeznaczenie | Gaming Muzyka |
| Konstrukcja | Z muszlami nausznymi |
| Technologie | Redukcja szumów |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Bluetooth | 5.3 |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Impedancja | 32 Ω |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 40 kHz |
| Mikrofon | Tak |
| Zasięg | 30 m |
| Pojemność baterii | 750 mAh |
| Czas rozmów (maks.) | 35 h |
| Klasa szczelności | Brak |
| Kolor | Srebrny |
| Wymiary |
|
| Waga | 315 g |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Oznaczenia | |