Dell Zestaw Komputer poleasingowy Optiplex 5080SFF Core i5-10500 (10-gen.) 3,1GHz / SSD 256GB NVMe / 16GB / Win11Pro /Klawiatura KB21
Symbol: RDDLFBMSIEWD005
Dostępność: 0 szt.
Cena: 4832.92
Cena: 4832.92
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: RDDLFBMSIEWD005
Dostępność: 0 szt.
Cena: 4832.92
Cena: 4832.92
Zestaw: Komputer poleasingowy DELL Optiplex 5080 SFF + nowa: klawiatura DELL KB216 polski układ + mysz optyczna DELL MS116. Całość pakowana w oryginalny karton DELL. Gwarancja 12 m-cy w serwisie Alsen.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
Optiplex 5080 SFF |
| Rodzina procesora | Intel Core i5 |
| Taktowanie procesora | 3.1 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 4.5 GHz |
| Generacja procesora | Dziesiąta |
| Liczba rdzeni | 6 |
| Liczba wątków | 12 |
| Cache L3 | 12 MB |
| Pozostałe informacje o procesorze |
Intel Core i5-10500 |
| Intel vPro | Nie |
| Zainstalowana pamięć RAM | 16 GB |
| Rodzaj pamięci | DDR4 |
| Typ dysku | SSD |
| Liczba dysków SSD | 1 |
| Pojemność SSD | 256 GB |
| Model karty graficznej | Intel UHD Graphics |
| Producent chipsetu | Intel |
| Porty wideo | 2 x DisplayPort |
| Interfejs sieciowy | Bluetooth |
| Napęd optyczny | Brak |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Porty USB | 4 x USB 2.0 Type-A 5 x USB 3.2 Type-A Gen 1 1 x USB Type-C |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Line-out) 1 x RJ-45 1 x Audio (Combo) |
| Kolor | Czarny |
| Obudowa | All-In-One |
| Wysokość | 293 mm |
| Szerokość | 93 mm |
| Głębokość | 290 mm |
| Waga | 7.2 kg |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Pozostałe parametry |
Chipset: Intel B460 |
| Informacje o gwarancji |
Gwarancja 12 m-cy w serwisie Alsen |
| Oznaczenia | |