Dell Mysz bezprzewodowa Alienware AW620M Dark Side of the Moon
Symbol: 545-BBFB
Dostępność: 17 szt.
Cena: 368.29
Cena: 368.29
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 545-BBFB
Dostępność: 17 szt.
Cena: 368.29
Cena: 368.29
Mysz bezprzewodowa Alienware AW620M Dark Side of the Moon
| Informacje o produkcie | |
| Model |
AW620M |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Sensor | Optyczny |
| Liczba przycisków | 7 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Praworęczny |
| Rozdzielczość (maks.) | 26000 dpi |
| Połączenie | Przewodowe Bezprzewodowe |
| Długość przewodu | 2 m |
| Interfejs | Radio 2,4 GHz USB |
| Podświetlenie | Tak |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Inne |
| Wymiary |
41,5 x 77,8 x 131,5 mm |
| Waga | 99 kg |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |