Dell Monitor gamingowy Alienware AW2726DM 27 cali IPS QHD/16:9/DP/HDMI/3Y
Symbol: 210-BVWB
Dostępność: 0 szt.
Cena: 1679.48
Cena: 1679.48
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 210-BVWB
Dostępność: 0 szt.
Cena: 1679.48
Cena: 1679.48
Monitor gamingowy Alienware 27, 240Hz QD-OLED - AW2726DM
Monitor gamingowy Alienware 27-calowy 240 Hz QD-OLED zapewnia żywe kolory, nieograniczony kontrast i szybką rozgrywkę z częstotliwością odświeżania 240 Hz.
Doskonałe kolory oraz idealna czerń
Odkryj oszałamiająco bogate kolory i prawdziwą czerń dzięki 99% pokryciu barw DCI-P3 i nieograniczonemu kontrastowi, które pozwalają osiągnąć mocniejsze wrażenia.
Płynny ruch
Częstotliwość odświeżania 240 Hz i czas reakcji na poziomie 0,03 ms zapewniają niezwykle płynny obraz.
Responsywna rozgrywka
Technologie AMD FreeSyncTM Premium i VESA AdaptiveSync zapewniają płynną rozgrywkę i spójny obraz, wystarczy dowolny współczesny procesor GPU.
Zaprojektowany z myślą o trwałości
Przemyślana ergonomia i technologia zapewniająca komfort dla oczu ułatwiają zachowanie skupienia, zwiększają wygodę i pozwalają dłużej grać na najwyższych obrotach.
W trosce o wzrok
Rozgrywaj wielogodzinne sesje dzięki 3-gwiazdkowemu certyfikatowi TÜV Rheinland Eye Comfort, który gwarantuje komfort dla oczu bez wpływu na jakość kolorów.
Całkowita ochrona wyświetlacza
Ulepszony algorytm AI zapobiegający wypaleniu, arkusz grafitowy odprowadzający ciepło i inne technologie pomagają utrzymać długą żywotność wyświetlacza. Produkt ma również 3-letnią gwarancję obejmującą wypalanie paneli OLED.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
AW2726DM |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 27'' |
| Typ matrycy | QD OLED |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Plamka matrycy | 0.2292 mm |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 (QHD) |
| Czas reakcji | 0.03 ms |
| Jasność | 200 cd/m² |
| Kontrast dynamiczny | 1 500 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 240 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort 1 x 3,5 mm minijack 2 x HDMI |
| Kensington Security Slot | Nie |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Tak |
| Mikrofon | Nie |
| Pivot | Tak |
| Swivel | Tak |
| Tilt | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Zakres regulacji wysokości | 130 mm |
| Certyfikaty | CEC ErP TUV |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 21 W |
| Klasa energetyczna | E |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 354.3 mm |
| Wysokość z podstawą | 393.32 mm |
| Wysokość (maks.) | 523.32 mm |
| Szerokość | 609.31 mm |
| Głębokość | 41.95 mm |
| Głębokość z podstawą | 233.4 mm |
| Waga | 3.9 kg |
| Waga z podstawą | 5.9 kg |
| Oznaczenia | |