Dell Monitor U5226KW 52 cale IPS Black Curved 6K 120Hz (6144×2560) / 21:9 / 2xDP / 2xHDMI /Thunderbolt 4 /5x USB-C/5xUSB/3Y
Symbol: 210-BTFW
Dostępność: 26 szt.
Cena: 11864.33
Cena: 11864.33
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 210-BTFW
Dostępność: 26 szt.
Cena: 11864.33
Cena: 11864.33
Monitor Dell UltraSharp 52 z koncentratorem Thunderbolt - U5226KW
Odkryj niezrównaną produktywność dzięki ultraszerokiemu monitorowi 6K zaprojektowanemu z myślą o bezproblemowej pracy wielozadaniowej, doskonałej wyrazistości obrazu i całodziennym komforcie dla oczu.
| Informacje o produkcie | |
| Etykieta energetyczna | |
| TCO Certified | Tak |
| Model |
U5226KW |
| Proporcje obrazu | 21:9 |
| Przekątna ekranu | 52'' |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Plamka matrycy | 0.19644 mm |
| Rozdzielczość | 6144 x 2560 |
| Zakrzywienie ekranu | 4200 R |
| Czas reakcji | 8 ms |
| Jasność | 400 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 2 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 120 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | 2 x DisplayPort 5 x USB 3.2 Type-C Gen 2 5 x USB 3.2 Type-A Gen 2 2 x HDMI 1 x Thunderbolt 4 1 x RJ-45 LAN |
| Kensington Security Slot | Nie |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Mikrofon | Nie |
| Pivot | Nie |
| Swivel | Tak |
| Tilt | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Zakres regulacji wysokości | 90 mm |
| Certyfikaty | Energy Star TCO |
| Standard VESA | 100 x 100 200 x 200 200 x 100 |
| Pobór mocy | 63.6 W |
| Klasa energetyczna | G |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Srebrny |
| Wysokość | 529.05 mm |
| Wysokość z podstawą | 576.79 mm |
| Wysokość (maks.) | 666.79 mm |
| Szerokość | 1223.32 mm |
| Głębokość | 111.94 mm |
| Głębokość z podstawą | 255 mm |
| Waga | 12.95 kg |
| Waga z podstawą | 18.23 kg |
| Oznaczenia | |