Dell Monitor U2724DE 27 cali IPS LED QHD(2560x1440)/16:9/HDMI/DP/Thunderbolt/USB-C/USB/RJ-45/3Y
Symbol: 210-BKTV
Dostępność: 0 szt.
Cena: 2104.38
Cena: 2104.38
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 210-BKTV
Dostępność: 0 szt.
Cena: 2104.38
Cena: 2104.38
Monitor Dell UltraSharp 27 z hubem Thunderbolt U2724DE
Doświadcz zupełnie nowego poziomu komfortu wzroku i produktywności dzięki temu monitorowi z koncentratorem z certyfikatem TÜV, który zapewni 5-gwiazdkowy komfort oczu. Zaprojektowany z szerokimi możliwościami połączeń i mocą złącza Thunderbolt 4.
Niezrównany komfort wizualny
Komfortowy design
Oprogramowanie Dell Color Management
Dell Display Manager
Ekologiczne podejście do teraźniejszości i przyszłości
| Informacje o produkcie | |
| Etykieta energetyczna | |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 27'' |
| Typ matrycy | IPS Black |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 335.66 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 596.74 mm |
| Plamka matrycy | 0.2331 mm |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 (QHD) |
| Czas reakcji | 5 ms |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 2 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 120 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | 1 x Audio out 1 x RJ-45 LAN 4 x USB 3.1 2 x Thunderbolt 4 1 x HDMI 2 x DisplayPort 2 x USB (Type C) |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Zakres regulacji wysokości | 150 mm |
| Certyfikaty | EPEAT Energy Star |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 225 W |
| Klasa energetyczna | F |
| Kolor | Srebrny |
| Wysokość | 352.51 mm |
| Wysokość z podstawą | 385.58 mm |
| Wysokość (maks.) | 535.58 mm |
| Szerokość | 612.24 mm |
| Głębokość | 50.12 mm |
| Głębokość z podstawą | 192.28 mm |
| Waga | 5.23 kg |
| Waga z podstawą | 7.37 kg |
| Oznaczenia | |