Dell Monitor SE2425HG 23.8 AMD FreeSync Premium 200Hz Full HD (1920x1080)/16:9/2xHDMI/DP/3Y AES&PPE
Symbol: 210-BSNR
Dostępność: 0 szt.
Cena: 391.94
Cena: 391.94
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 210-BSNR
Dostępność: 0 szt.
Cena: 391.94
Cena: 391.94
Monitor Dell 24 200 Hz - SE2425HG
Ten 23.8-calowy monitor FHD o wysokiej częstotliwości odświeżania 200 Hz, z panelem Fast IPS i wbudowaną funkcją ComfortView Plus doskonale nadaje się do rekreacyjnego grania i rozrywki.
Płynniejszy obraz bez rozrywania
Płynny ruch podczas grania lub streamingu treści. Na tym monitorze każda akcja jest płynna, a kolory nasycone - bez rozrywania obrazu i opóźnień.
Płynny ruch
Wyraźny obraz, płynny ruch i minimalne opóźnienie wejściowe dzięki częstotliwości odświeżania 200 Hz i krótkiemu czasowi reakcji 1 ms.
Płynna gra
Technologia AMD FreeSync Premium pomaga wyeliminować rozrywanie obrazu w grach komputerowych, a technologia HDMI VRR (zmienna częstotliwość odświeżania) zapewnia płynność działania i responsywność konsoli na potrzeby płynnej rozgrywki i krótszego czasu reakcji.
Niezawodność pod każdym kątem
Większy komfort dla oczu
Minimalizuje szkodliwe narażenie na niebieskie światło bez utraty dokładności odwzorowania kolorów dzięki zawsze włączonej, wbudowanej funkcji ComfortView Plus firmy Dell.
Zobacz różnicę między funkcją ComfortView Plus, która redukuje odcienie żółci, aby lepiej odwzorować kolory, a technologią programowego obniżenia emisji światła niebieskiego.
Technologia programowego obniżenia emisji światła niebieskiego w porównaniu z funkcją ComfortView Plus.
Zrównoważone dla Ciebie
| Informacje o produkcie | |
| Etykieta energetyczna | |
| Model |
SE2425HG |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 23.8'' |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Plamka matrycy | 0.2745 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji | 1 ms |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 200 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack 2 x HDMI 1 x DisplayPort |
| Kensington Security Slot | Tak |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Mikrofon | Nie |
| Pivot | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Certyfikaty | AMD FreeSync Premium RoHS |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 38 W |
| Klasa energetyczna | E |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 317.05 mm |
| Wysokość z podstawą | 412.3 mm |
| Szerokość | 538.84 mm |
| Głębokość | 47.2 mm |
| Głębokość z podstawą | 188 mm |
| Waga | 2.62 kg |
| Waga z podstawą | 3.19 kg |
| Informacje o gwarancji |
3 lata |
| Oznaczenia | |