Dell Monitor SE2422H 23.8 cali LED 1920x1080/HDMI/VGA/3Y
Symbol: 210-AZGT
Dostępność: 0 szt.
Cena: 431.39
Cena: 431.39
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 210-AZGT
Dostępność: 0 szt.
Cena: 431.39
Cena: 431.39
Monitor Dell 24 SE2422H
Ten monitor o przekątnej 23,8 z cienką ramką, wyświetlaczem Full HD z technologią AMD FreeSync, krótkim czasem reakcji i częstotliwością odświeżania 75 Hz zapewnia zachwycający obraz podczas relaksujących rozgrywek.
Przemyślana konstrukcja
Troska o wzrok
Płynny i wyraźny obraz
Lepsze dla środowiska
| Informacje o produkcie | |
| Etykieta energetyczna | |
| Model |
SE2422H |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 23.8'' |
| Typ matrycy | VA |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Plamka matrycy | 0.2745 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji | 5 ms |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 3 000:1 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x 15-pin D-Sub 1 x HDMI |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 24 W |
| Klasa energetyczna | E |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość z podstawą | 420.25 mm |
| Szerokość | 552.64 mm |
| Głębokość z podstawą | 178.81 mm |
| Waga | 3.18 kg |
| Waga z podstawą | 3.54 kg |
| Oznaczenia | |