Dell Monitor P3424WEB 34 cale IPS Zakrzywiony WQHD (3440x1440)/21:9/HDMI/DP/USB-C/RJ-45/Kamera/Głośniki/Mikrofon/3Y
Symbol: 210-BFOB
Dostępność: 0 szt.
Cena: 2593.01
Cena: 2593.01
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 210-BFOB
Dostępność: 0 szt.
Cena: 2593.01
Cena: 2593.01
| Informacje o produkcie | |
| Etykieta energetyczna | |
| Model |
P3424WEB |
| Proporcje obrazu | 21:9 |
| Przekątna ekranu | 34.14'' |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Plamka matrycy | 0.2325 mm |
| Rozdzielczość | 3440 x 1440 |
| Zakrzywienie ekranu | 3800 R |
| Czas reakcji | 5 ms |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | 1 x USB (Type B) 1 x HDMI 1 x DisplayPort 1 x 3,5 mm minijack 3 x USB 3.0 1 x RJ-45 LAN 1 x USB (Type C) |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Tak |
| Mikrofon | Tak |
| Pivot | Nie |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Zakres regulacji wysokości | 150 mm |
| Certyfikaty | TCO Energy Star EPEAT RoHS |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 31.5 W |
| Klasa energetyczna | F |
| Kolor | Srebrny Czarny |
| Wysokość | 419.99 mm |
| Wysokość z podstawą | 445.89 mm |
| Szerokość | 815.65 mm |
| Głębokość | 84.85 mm |
| Głębokość z podstawą | 242.47 mm |
| Waga | 7.43 kg |
| Waga z podstawą | 10.83 kg |
| Oznaczenia | |