Dell Monitor P2426HE 24 cale IPS FHD (1920x1200)/16:10/HDMI/2xDP/3xUSB/2xUSB-C/RJ45/3Y
Symbol: 210-BVJT
Dostępność: 30 szt.
Cena: 1069.66
Cena: 1069.66
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 210-BVJT
Dostępność: 30 szt.
Cena: 1069.66
Cena: 1069.66
Monitor Dell Pro P 24 16:10 z koncentratorem USB-C - P2426E
Ten 24-calowy monitor FHD 16:10 wyposażony w funkcje zapewniające bezproblemową produktywność oferuje szerokie możliwości łączności, zasilanie do 100 W oraz certyfikowany przez TÜV 4-gwiazdkowy komfort dla oczu.
Optymalna łączność i efektywność
Podłącz akcesoria do szerokiej gamy portów i zwiększ wydajność poprzez połączenie łańcuchowe - a to wszystko bez bałaganu na biurku.
Połączenie jednym kablem
Port USB-C umożliwia jednoczesną transmisję wideo, przesyłanie danych, obsługę sieci Ethernet i zasilanie z mocą nawet 100 W.
Szerokie możliwości połączeń
Szeroka gama portów dla wszystkich akcesoriów i złącze RJ45 zapewniają stabilną łączność sieci Ethernet.
Zdalne zarządzanie
Uprość zarządzanie dzięki Dell Display and Peripheral Manager (DDPM) oraz Dell Device Management Console (DDMC) za pośrednictwem chmury, umożliwiając administratorom IT łatwe konfigurowanie i wdrażanie aktualizacji. Korzystaj z aktualizacji oprogramowania wewnętrznego, które są szybsze, inteligentniejsze i całkowicie ciche.
Pracuj bez problemów
Połączenie łańcuchowe wielu monitorów umożliwia wydajne wykonywanie wielu zadań naraz. Ultracienka ramka minimalizuje rozpraszanie uwagi, umożliwiając skupienie się i bezproblemową pracę na dwóch monitorach.
Kompatybilność montażowa
Kompatybilna ze standardem VESA i opcjonalna listwa dźwiękowa z zatrzaskiem zapewniająca dodatkową funkcjonalność.
Szybki dostęp do portów
Starannie zaprojektowany z dolną ramką wyposażoną w porty szybkiego dostępu - 1 x USBC (z ładowaniem do 15 W) i 1 x USBA - ten monitor zapewnia wygodę podłączania urządzeń.
Intuicyjny wyświetlacz na ekranie podświetla lokalizacje portów, ułatwiając podłączanie urządzeń.
Dyskretna aktualizacja oprogramowania wewnętrznego
Zapewnij wyjątkowe doświadczenie użytkownika dzięki płynnym aktualizacjom oprogramowania wewnętrznego, które trwają tylko 23minuty iskracają czas aktualizacji nawet o90%. Aktualizacje są wykonywane, gdy komputer jest odłączony, lub wtrybie uśpienia monitora, co zapobiega zanikom obrazu. Możliwość elastycznego planowania aktualizacji gwarantuje 100% nieprzerwaną produktywność użytkownika oraz pewność wykonania izgodności.
Współpraca z urządzeniami z systemem macOS
Ten monitor USB-C został przetestowany z urządzeniami z systemem macOS i jest gotowy do pracy z urządzeniami Mac. Wymaga łączności USB-C lub HDMI. Połączenie szeregowe wielu wyświetlaczy za pomocą jednego kabla wymaga złącza Thunderbolt. Sprawdź urządzenie pod kątem zgodności, ponieważ wybrane chipy z serii M mogą nie obsługiwać niektórych funkcji. Aby dostosować zaawansowane ustawienia, zainstaluj aplikację Dell Display and Peripheral Manager.
Większy komfort dla oczu
Wyraźnie widoczne szczegóły podczas pracy
Z myślą o komforcie i prostocie użytkowania
Możliwość regulacji według upodobań oraz ultracienka, elegancka ramka.
Dell Display and Peripheral Manager
Poznaj jedyną w branży, innowacyjną aplikację, która optymalizuje wydajność całej przestrzeni roboczej komputera Dell.
Maksymalna produktywność
Funkcja EasyArrange ustawia aplikacje na ekranach dzięki gotowym sekcjom i umożliwia dostosowanie do pięciu okien, zwiększając wydajność pracy wielozadaniowej. Funkcja EasyArrange Memory zapisuje i przywraca profile aplikacji ręcznie, zgodnie z harmonogramem lub podczas uruchamiania.
Dostosuj widoki
Pracuj wygodnie, w dzień i w nocy. Zautomatyzuj ustawienia jasności i kontrastu, aby dopasować je do swojego harmonogramu.
Lepsze zarządzanie
Oszczędzaj czas i zwiększaj wydajność IT dzięki opartej na chmurze konsoli Dell Device Management Console, za której pomocą możesz zarządzać na dużą skalę całą flotą urządzeń peryferyjnych firmy Dell. Odkryj rozszerzone funkcje interfejsu wiersza polecenia w programie Dell Display and Peripheral Manager.
Przyjazne dla środowiska
| Informacje o produkcie | |
| Etykieta energetyczna | |
| TCO Certified | Tak |
| Model |
P2426E |
| Proporcje obrazu | 16:10 |
| Przekątna ekranu | 24.1'' |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Plamka matrycy | 0.27 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Czas reakcji | 8 ms |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 500:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 100 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI 2 x DisplayPort 1 x RJ-45 LAN 2 x USB 3.2 Type-C Gen 1 3 x USB 3.2 Type-A Gen 1 |
| Kensington Security Slot | Tak |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Mikrofon | Nie |
| Pivot | Tak |
| Swivel | Tak |
| Tilt | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Zakres regulacji wysokości | 150 mm |
| Certyfikaty | Energy Star EPEAT Climate+ TUV EPEAT Gold MEPS ErP TCO WEEE RoHS REACH CEC |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 205 W |
| Klasa energetyczna | D |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Szary |
| Wysokość | 343.7 mm |
| Wysokość (maks.) | 511.2 mm |
| Wysokość z podstawą | 364 mm |
| Szerokość | 531.8 mm |
| Głębokość | 50.03 mm |
| Głębokość z podstawą | 181.75 mm |
| Waga | 3.45 kg |
| Waga z podstawą | 5.18 kg |
| Informacje o gwarancji |
3 lata |
| Oznaczenia | |