Dell Monitor P2425 24 cale IPS 16:10 WUXGA/HDMI/USBC/DP/VGA/USB/3Y
Symbol: 210-BMJD
Dostępność: 30 szt.
Cena: 634.67
Cena: 634.67
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 210-BMJD
Dostępność: 30 szt.
Cena: 634.67
Cena: 634.67
Monitor Dell 24 - P2425
Ten monitor o proporcjach 16:10, certyfikowany przez TÜV w zakresie 4-gwiazdkowego komfortu dla oczu, zapewnia większy komfort wizualny, bezproblemową łączność i wzrost wydajności.
Większy komfort oczu
Monitor z 4-gwiazdkowym certyfikatem komfortu dla oczu.
Praca z wyraźnymi szczegółami
Zobacz więcej na tym monitorze z ultracienką ramką.
Świetna łączność i większa produktywność
Podłączaj akcesoria do szerokiej gamy portów.
Komfortowa konstrukcja
Możliwość dostosowania do własnych preferencji.
Ulepszone oprogramowanie Dell Display Manager
Troska o środowisko
| Informacje o produkcie | |
| Etykieta energetyczna | |
| TCO Certified | Tak |
| Model |
P2425 |
| Proporcje obrazu | 16:10 |
| Przekątna ekranu | 24'' |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 324 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 518.4 mm |
| Plamka matrycy | 0.27 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Czas reakcji | 8 ms |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 500:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 100 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x 15-pin D-Sub 1 x USB (Type C) 1 x USB 3.0 (Type B) 1 x HDMI 1 x DisplayPort 3 x USB 3.0 |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Zakres regulacji wysokości | 150 mm |
| Certyfikaty | Energy Star RoHS TCO EPEAT |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 74 W |
| Klasa energetyczna | D |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Srebrny |
| Wysokość | 343.7 mm |
| Wysokość z podstawą | 364 mm |
| Wysokość (maks.) | 511.2 mm |
| Szerokość | 531.8 mm |
| Głębokość | 50.03 mm |
| Głębokość z podstawą | 181.75 mm |
| Waga | 3.15 kg |
| Informacje o gwarancji |
3 lata |
| Oznaczenia | |