Dell Laptop Dell Pro 13 Premium PA13250 Win11Pro Ultra 5 236V/16GB/512GB SSD G4 CL35/13.3 FHD+/Arc/FgrPr/Cams&Mic/WLAN+BT/BcklKb/3C/v
Symbol: BTO203_PA13250_EMEA
Dostępność: 0 szt.
Cena: 9801.72
Cena: 9801.72
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: BTO203_PA13250_EMEA
Dostępność: 0 szt.
Cena: 9801.72
Cena: 9801.72
Dell Pro 13 Premium
13-calowy AI PC z wbudowanym układem sztucznej inteligencji i procesorami Intel Core Ultra, wyjątkowo długim czasem pracy baterii, funkcjami współpracy oraz lekką, innowacyjną konstrukcją zapewniającą najwyższą wydajność.
Konstrukcja klasy premium, najwyższa wydajność
Dell Pro 13 Premium umożliwia pracę z dowolnego miejsca. Najlżejszy i najcichszy 13-calowy notebook z rodziny Dell Pro, posiada obudowę wykonaną w 90% z magnezu pochodzącego z recyklingu i innowacyjną konstrukcję. Wyjątkowy czas pracy na baterii i wysoka wydajność spotykają się z wbudowanym układem sztucznej inteligencji zasilanym przez procesory Intel z serii Core Ultra 200V.
Smuklejsza, lżejsza i cichsza praca
Dell Pro 13 Premium to najlżejszy i najsmuklejszy 13-calowy notebook w ofercie Dell Pro, wykonany z wysokiej jakości magnezu pochodzącego w 90% z recyklingu o eleganckim wyglądzie, który nie obciąży torby ani plecaka. Prowadź dzięki urządzeniu, które do Ciebie pasuje. Nasze wytrzymałe notebooki są poddawane rygorystycznym testom MIL-STD, aby zapewnić niezawodność floty.
Płynniejsza praca
NPU
Niski pobór mocy: idealny do uruchamiania funkcji sztucznej inteligencji, takich jak Microsoft Studio Effects podczas rozmów wideo. Obsługa komputerów Copilot+ PC, w miarę możliwości.
GPU
Wysoka przepustowość: idealne rozwiązanie do tworzenia treści cyfrowych i edycji wideo z akceleracją SI.
CPU
Szybka reakcja: idealny do wykonywania wielu zadań w czasie rzeczywistym i obciążeń roboczych związanych ze sztuczną inteligencją, takich jak redukcja szumów i natychmiastowa transkrypcja
McAfee Deepfake Detector
McAfee Deepfake Detector pomaga firmom identyfikować wprowadzające w błąd materiały filmowe i dźwiękowe, które w kilka sekund mogą zaszkodzić reputacji. Dzięki alertom w czasie rzeczywistym dla treści generowanych przez sztuczną inteligencję możesz łatwo odróżnić treści autentyczne od fałszywych, co pozwala chronić Twoją markę i utrzymać zaufanie. Nawet o 48% mniejsze zużycie energii w wybranych notebookach Dell Pro z procesorem Intel Core Ultra serii 200 V przy korzystaniu z rozwiązania McAfee Deepfake Detector wykorzystującego sztuczną inteligencję.
Lakeside SysTrack
Skorzystaj z wiedzy opartej na SI, aby usprawnić działanie i zwrot z inwestycji, aktywnie identyfikując problemy IT, zmniejszając liczbę zgłoszeń do działu pomocy technicznej dzięki wykrywaniu anomalii i upraszczając rozwiązywanie problemów dzięki inteligentnemu wirtualnemu asystentowi.
Copilot+ PC
Przyspiesz innowacje, szybciej rozwiązuj problemy i bardziej wpływaj na działalność biznesową dzięki komputerom Copilot PC z systemem Windows 11 Pro. Urządzenia są wyposażone w potężny NPU zapewniający wysoką wydajność i wyjątkowe możliwości sztucznej inteligencji, które pozwalają zaoszczędzić czas i przyspieszyć wprowadzanie innowacji.
Cyberlink
Oprogramowanie Cyberlink zawiera zestaw narzędzi do edycji zdjęć i filmów, które zapewniają zaawansowane funkcje użytkownikom na co dzień. Twórz niesamowite efekty wizualne, takie jak cień i blask, i z łatwością usuwaj tła, aby uzyskać wspaniałe efekty. Nie zakłócaj twórczego procesu wybierz notebooki Dell Pro, które zapewniają nawet 2,5-krotnie dłuższy czas pracy baterii i obsługują funkcje edycji wideo przy pomocy sztucznej inteligencji w Cyberlink PowerDirector, wyposażone w przez procesory Intel Core Ultra 200 V i akcelerację NPU.
Wygląd
Jedyny komercyjny notebook wyposażony w standardową kamerę 8 MP + IR z technologią HDR.
Touchpad współpracy
Opcjonalny touchpad współpracy zapewnia szybki dostęp do najważniejszych elementów sterujących podczas konferencji.
Dźwięk
Doskonała jakość dźwięku dzięki dwóm górnym i dwóm dolnym głośnikom, Hi-Fi Audio i dźwięk do 16% głośniejszy w porównaniu z poprzednią generacją.
Stworzony z myślą o obiegu zamkniętym
Bezkompromisowa wytrzymałość dopasowana do wydajności. Pierwszy na świecie komercyjny komputer PC z modułowym portem USB-C zabezpieczonym śrubami, zwiększający trwałość i umożliwiający łatwiejsze naprawy.
Podnoszenie standardów środowiskowych
Ten notebook posiada certyfikat ENERGY STAR, EPEAT Gold z Climate+ i spełnia wymagania najnowszego certyfikatu TCO Generation 9, czyli najlepsze w swojej klasie standardy dotyczące zużycia energii i napraw.
Zbudowany z myślą o środowisku
Ten notebook został zaprojektowany z wykorzystaniem szerokiej gamy zrównoważonych materiałów, w tym plastiku z recyklingu poużytkowego, magnezu z recyklingu, plastiku na bazie biologicznej i kobaltu z recyklingu. Jest również dostarczany w opakowaniu wykonanym w 100% z materiałów pochodzących z recyklingu lub materiałów odnawialnych.
Płynne przechodzenie ze starej technologii na nową
Gdy urządzenie będzie gotowe do wycofania z eksploatacji, pomożemy Ci to zrobić odpowiedzialnie i bezpiecznie, niezależnie od marki.
Rozwiązania firmy Dell w zakresie bezpieczeństwa
Zmniejsz powierzchnię ataku i popraw odporność cybernetyczną dzięki Dell Trusted Workspace. Bezpieczeństwo łańcucha dostaw i unikalne wykrywanie sabotażu na poziomie systemu BIOS pomagają utrzymać zaufanie do urządzeń, podczas gdy oprogramowanie partnerskie zapewnia zaawansowaną ochronę przed zagrożeniami dla punktów końcowych, sieci i chmury.
Dell Management
Zarządzaj i zabezpieczaj komputery Dell w chmurze za pomocą Dell Management Portal w połączeniu z Microsoft Intune.
Dell APEX
Poznaj pierwsze na świecie i najbardziej kompleksowe portfolio usług jako usługa z Dell APEX. Usługa APEX PC-as-a-Service odblokowuje kapitał, dzięki czemu można inwestować w komputery PC gotowe do obsługi sztucznej inteligencji bez inwestycji z góry. Bezproblemowe wdrażanie, zabezpieczanie, zarządzanie, obsługa i odpowiedzialne wycofywanie urządzeń w ramach subskrypcji.
Opis dotyczy serii notebooków Dell Pro 13 Premium PA13250. Rzeczywiste cechy mogą się różnić w zależności od konfiguracji notebooka.
| Informacje o produkcie | |
| Typ | Laptop |
| Model |
Dell Pro 13 Premium PA13250 |
| Rodzina procesora | Intel Core Ultra 5 (Copilot dla ver 2XXV) |
| Taktowanie procesora | 2.1 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 4.7 GHz |
| Seria procesora | Seria druga |
| Obsługa ECC | Nie |
| Liczba rdzeni | 8 |
| Liczba wątków | 8 |
| Cache L3 | 8 MB |
| Pozostałe informacje o procesorze |
Intel Core Ultra 5 236V |
| Intel vPro | Tak |
| Przekątna ekranu | 13,3'' |
| Rozdzielczość | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Jasność | 400 nits |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | TFT WVA |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Model karty graficznej | Intel Arc |
| Producent chipsetu | Intel |
| Zainstalowana pamięć RAM | 16 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 16 GB |
| Rodzaj pamięci | LPDDR5x |
| Częstotliwość szyny pamięci | 8533 MHz |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 512 GB |
| Format szerokości SSD | M.2 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Pozostałe parametry dysku |
512 GB SSD CL35 |
| Napęd optyczny | Brak |
| Komunikacja | Bluetooth WiFi 802.11 be |
| Modem WWAN (3G) / LTE (4G) / 5G | Nie |
| Bluetooth | 5.4 |
| Gniazda rozszerzeń | Nie |
| Dokowanie | Thunderbolt 4 |
| Porty USB | 1 x USB 3.2 Type-A Gen 1 |
| Porty wideo | 2 x Thunderbolt 4 1 x HDMI |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Combo) |
| Kamera internetowa | Tak |
| Klawiatura numeryczna | Nie |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Materiał obudowy | Stop magnezu |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Pojemność baterii | 60 Wh |
| Typ ogniwa | Li-ion |
| Liczba komór | 3-komorowa |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Copilot+ PC | Tak |
| Dodatkowe oprogramowanie |
Microsoft Office wersja próbna |
| Kolor | Magnetyt |
| Wysokość | 17.19 mm |
| Szerokość | 296 mm |
| Głębokość | 208.9 mm |
| Waga | 1.07 kg |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Informacje o gwarancji |
3 lata Pro Support |
| Oznaczenia | |