Dell Komputer poleasingowy Optiplex 7080 SFF Core i5-10500 (10-gen.) 3,1GHz / 16 GB / 480 GB SSD / Win 11 Prof.
Symbol: Optiplex 7080 SFF
Dostępność: 0 szt.
Cena: 3815.46
Cena: 3815.46
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: Optiplex 7080 SFF
Dostępność: 0 szt.
Cena: 3815.46
Cena: 3815.46
| Informacje o produkcie | |
| Model |
OptiPlex 7080 SFF |
| Rodzina procesora | Intel Core i5 |
| Taktowanie procesora | 3.1 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 4.5 GHz |
| Generacja procesora | Dziesiąta |
| Liczba wątków | 12 |
| Liczba rdzeni | 6 |
| Cache L3 | 12 MB |
| Pozostałe informacje o procesorze |
Intel Core i5-10500 |
| Intel vPro | Nie |
| Płyta główna |
Dell oparta na Intel Q370 |
| Zainstalowana pamięć RAM | 16 GB |
| Rodzaj pamięci | DDR4 |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 480 GB |
| Model karty graficznej | Intel UHD Graphics |
| Producent chipsetu | Intel |
| Porty wideo | 2 x DisplayPort |
| Interfejs sieciowy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Karta dźwiękowa |
HD Audio |
| Napęd optyczny | Brak |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Porty USB | 4 x USB 3.2 Type-A Gen 1 1 x USB 3.2 Type-A Gen 2 1 x USB Type-C 4 x USB 2.0 Type-A |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Combo) 1 x PS/2 Klawiatura 1 x RS-232 - COM / Serial Port 1 x PS/2 Mysz 1 x Audio (Line-out) 1 x RJ-45 |
| Gniazda rozszerzeń | 1 x PCIe x 4 2 x M.2 2 x PCIe x 16 |
| Moc zasilacza | 200 W |
| Kolor | Czarny |
| Obudowa | Small Form Factor |
| Wysokość | 290 mm |
| Szerokość | 92 mm |
| Głębokość | 292 mm |
| Waga | 5.2 kg |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Pozostałe parametry |
Stan techniczny: Klasa A |
| Informacje o gwarancji |
12 miesięcy w serwisie ALSEN |
| Oznaczenia | |