Dell Komputer poleasingowy Optiplex 3070 SFF Core i5-9400 (9-gen.) 2,9 GHz / 16GB / 480GB SSD NVME / Win 11 Prof.
Symbol: Optiplex 3070 SFF
Dostępność: 0 szt.
Cena: 3433.91
Cena: 3433.91
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: Optiplex 3070 SFF
Dostępność: 0 szt.
Cena: 3433.91
Cena: 3433.91
| Informacje o produkcie | |
| Model |
OptiPlex 3070 SFF |
| Rodzina procesora | Intel Core i5 |
| Taktowanie procesora | 2.9 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 4.1 GHz |
| Generacja procesora | Dziewiąta |
| Liczba wątków | 6 |
| Liczba rdzeni | 6 |
| Cache L3 | 9 MB |
| Pozostałe informacje o procesorze |
Intel Core i5-9400 |
| Intel vPro | Nie |
| Płyta główna |
Dell oparta na Intel H370 |
| Zainstalowana pamięć RAM | 16 GB |
| Rodzaj pamięci | DDR4 |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 480 GB |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Model karty graficznej | Intel UHD Graphics |
| Producent chipsetu | Intel |
| Porty wideo | 1 x DisplayPort 1 x HDMI |
| Interfejs sieciowy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Karta dźwiękowa |
Realtek ALC3234 |
| Napęd optyczny | Brak |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Porty USB | 4 x USB 3.2 Type-A Gen 1 4 x USB 2.0 Type-A |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Line-out) 1 x Audio (Combo) 1 x RJ-45 |
| Moc zasilacza | 200 W |
| Kolor | Czarny |
| Obudowa | Small Form Factor |
| Wysokość | 290 mm |
| Szerokość | 94 mm |
| Głębokość | 292 mm |
| Waga | 5.2 kg |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Pozostałe parametry |
Stan techniczny: Klasa A |
| Informacje o gwarancji |
12 miesięcy w serwisie ALSEN |
| Oznaczenia | |