Dell Komputer Dell 27 All-in-One EC27250 Win11Pro i5-1334U/16GB/512GB/27.0 FHD/Intel UHD/Cam/WLAN + BT/3Y ProSupport
Symbol: EC27250_RPLU-R_004S
Dostępność: 28 szt.
Cena: 4563.85
Cena: 4563.85
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: EC27250_RPLU-R_004S
Dostępność: 28 szt.
Cena: 4563.85
Cena: 4563.85
Zmień dowolne miejsce w swoje miejsce
Elegancki 27-calowy komputer All-in-One z dużym wyświetlaczem.
Znakomita grafika
Wyświetlacz FHD IPS ma pokrycie gamy barw sRGB rzędu 99% i o 50% wyższy kontrast[1] oraz wąską ramkę, zapewniając realistyczne kolory i dużą rozdzielczość podczas pracy, nauki lub streamingu.
Komfort dla oczu
Komfort dla oczu podczas długich sesji przed ekranem dzięki funkcji Dell ComfortView Plus, zaprojektowanej z myślą o ograniczeniu emisji szkodliwego niebieskiego światła. Ciesz się płynniejszym obrazem dzięki częstotliwości odświeżania o 66% wyższej niż w poprzedniej generacji.
Doskonały obraz
Wyglądaj jak najlepiej, nawet w trudnych warunkach oświetleniowych, dzięki technologii HDR w kamerze FHD lub 5 MP + IR. Dostosuj nachylenie od 0 do 20 stopni, aby uzyskać idealny kąt. Aby zachować prywatność, wystarczy przesunąć wysuwaną kamerę w dół, aby ją ukryć.
Dźwięk wysokiej rozdzielczości
Zanurz się w głośnym, wyraźnym dźwięku dzięki dwóm głośnikom i dźwiękowi przestrzennemu Dolby Atmos podczas słuchania muzyki, rozmów wideo lub oglądania filmu.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
Dell 27 All-in-One EC27250 |
| Przekątna ekranu | 27'' |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Typ matrycy | TFT WVA |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Rodzina procesora | Intel Core i5 |
| Generacja procesora | Trzynasta |
| Liczba rdzeni | 10 |
| Liczba wątków | 12 |
| Obsługa ECC | Nie |
| Taktowanie (Boost) | 4.6 GHz |
| Pozostałe informacje o procesorze |
Intel Core i5-1334U |
| Intel vPro | Nie |
| Zainstalowana pamięć RAM | 16 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 32 GB |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 2 |
| Rodzaj pamięci | SODIMM DDR5 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 5200 MHz |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 512 GB |
| Format szerokości SSD | M.2 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Model karty graficznej | Intel UHD Graphics |
| Producent chipsetu | Intel |
| Porty wideo | 2 x HDMI |
| Interfejs sieciowy | Bluetooth 1 x 10/100/1000 Mbit/s Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ax |
| Karta dźwiękowa |
Realtek ALC3289 |
| Napęd optyczny | Brak |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Porty USB | 1 x USB 3.2 Type-A Gen 2 1 x USB 3.2 Type-C Gen 2 3 x USB 3.2 Type-A Gen 1 |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x RJ-45 1 x Audio (Combo) |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Kamera internetowa | Tak |
| Kolor | Biały |
| Obudowa | All-In-One |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Wysokość | 394.82 mm |
| Szerokość | 614.7 mm |
| Głębokość | 41.8 mm |
| Waga | 6.25 kg |
| Dodatkowe oprogramowanie |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Informacje o gwarancji |
3 lata ProSupport |
| Oznaczenia | |