Dell Komputer Dell 24 All-in-One EC24250 Win11Pro i5-1334U/16GB/512GB/23.8 FHD/Intel UHD Graphics/Cam/WLAN+BT/3Y AN + BT/3Y ProSuppor
Symbol: EC24250_RPLU-R_007S
Dostępność: 11 szt.
Cena: 4368.97
Cena: 4368.97
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: EC24250_RPLU-R_007S
Dostępność: 11 szt.
Cena: 4368.97
Cena: 4368.97
Znakomita grafika
Żywe, dokładne kolory na dużym wyświetlaczu FHD IPS z 99% pokryciem gamy barw sRGB. Doskonały do pracy, nauki i streamingu.
Komfort oglądania
Komfort dla oczu podczas długich sesji przed ekranem dzięki funkcji Dell ComfortView Plus, zaprojektowanej z myślą o ograniczeniu emisji szkodliwego niebieskiego światła.
Doskonały obraz
Wyglądaj świetnie nawet w trudnych warunkach oświetleniowych dzięki kamerze 5 MP + IR z technologią HDR. Ustaw kąt nachylenia w zakresie od 0 do 20 stopni, aby uzyskać idealny kąt. Aby zachować prywatność, wystarczy przesunąć wysuwaną kamerę w dół i ją ukryć.
Dźwięk wysokiej rozdzielczości
Zanurz się w głośnym, wyraźnym dźwięku dzięki dwóm głośnikom i przestrzennemu brzmieniu Dolby Atmos podczas słuchania muzyki lub oglądania filmu, a wbudowany mikrofon zadba o to, by było cię dobrze słychać w trakcie rozmów wideo.
Zwiększ produktywność
Pracuj wydajnie i wykonuj wiele zadań jednocześnie dzięki procesorom Intel Core 7, 16 GB pamięci DDR5 i dyskowi SSD o pojemności 1 TB. Aby jeszcze bardziej zwiększyć wydajność wymaganą do kreatywnej pracy i rozrywki, wybierz autonomiczną kartę graficzną NVIDIA MX570A. Podłącz drugi monitor lub oddzielny komputer z portami wejściowymi i wyjściowymi HDMI. Podłącz wiele akcesoriów za pomocą pięciu portów USB. Ciesz się płynnym i niezawodnym połączeniem sieciowym dzięki Wi-Fi 6E.
Zgodność produktów z przepisami i ochroną środowiska
Firma Dell Technologies dba o przestrzeganie przepisów ustawowych i wykonawczych obowiązujących we wszystkich krajach, do których dostarcza swoje produkty. Nasze produkty są tak projektowane i testowane, aby używane zgodnie z przeznaczeniem spełniały odpowiednie standardy światowe związane z bezpieczeństwem produktów, zgodnością elektromagnetyczną, ergonomią i innymi obowiązkowymi regulacjami. Ponadto produkty firmy Dell są projektowane z myślą o środowisku. Nasz program ochrony środowiska przyczynia się do zmniejszenia zużycia energii przez produkty, obejmuje opracowanie metod zmniejszania lub eliminowania materiałów do utylizacji, przedłuża żywotność produktów oraz zapewnia skuteczne i wygodne rozwiązania w zakresie odzyskiwania sprzętu.
Opis dotyczy serii komputerów Dell 24 All-in-One EC24250. Rzeczywiste cechy mogą się różnić w zależności od konfiguracji komputera.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
Dell 24 All-in-One EC24250 |
| Przekątna ekranu | 23.8'' |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Typ matrycy | TFT WVA |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Rodzina procesora | Intel Core i5 |
| Generacja procesora | Trzynasta |
| Liczba rdzeni | 10 |
| Liczba wątków | 12 |
| Obsługa ECC | Nie |
| Taktowanie (Boost) | 4.6 GHz |
| Pozostałe informacje o procesorze |
Intel Core i5-1334U |
| Intel vPro | Nie |
| Zainstalowana pamięć RAM | 16 KB |
| Maks. wielkość pamięci | 32 KB |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 1 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 1 |
| Rodzaj pamięci | SODIMM DDR5 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 5200 MHz |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 512 GB |
| Format szerokości SSD | M.2 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Model karty graficznej | Intel UHD Graphics |
| Producent chipsetu | Intel |
| Porty wideo | 2 x HDMI |
| Interfejs sieciowy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ax Bluetooth |
| Napęd optyczny | Brak |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Porty USB | 1 x USB 3.2 Type-C Gen 2 3 x USB 3.2 Type-A Gen 1 1 x USB 3.2 Type-A Gen 2 |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x RJ-45 1 x Audio (Combo) |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Kamera internetowa | 5,0 MPix |
| Kolor | Biały |
| Obudowa | All-In-One |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Wysokość | 358.54 mm |
| Szerokość | 542.7 mm |
| Głębokość | 41 mm |
| Waga | 5.04 kg |
| Dodatkowe oprogramowanie |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Informacje o gwarancji |
3 lata ProSupport |
| Oznaczenia | |