Dell Klawiatura i myszka Pro 5 bezprzewodowe KM526 US
Symbol: 580-BDKV
Dostępność: 30 szt.
Cena: 191.17
Cena: 191.17
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 580-BDKV
Dostępność: 30 szt.
Cena: 191.17
Cena: 191.17
Klawiatura i mysz Dell Pro 5 - KM526 - US International (QWERTY) - Light Ash (biaława)
Zestaw klawiatury i myszy zaprojektowany z myślą o wygodzie, zapewniający płynne pisanie, łatwiejsze przesuwanie i najlepszą w branży żywotność baterii.
Pisanie bez zmęczenia
Pełnowymiarowa klawiatura z lekkim, płynnym skokiem klawiszy, która zapewnia wygodniejsze pisanie podczas dłuższego użytkowania.
Ulepszone podparcie dłoni i wygodniejszy chwyt
Starannie zaprojektowana symetryczna mysz charakteryzująca się optymalnym kątem i kształtem. Zapewnia bardziej naturalny chwyt i całodzienny komfort użytkowania. MS526 płynny ślizgOdtwórz film na temat MS526 płynny ślizgMysz w kolorze jasnego popiołu o płynnym ślizgu, model MS526 treść dynamiczna.
Płynniejszy ślizg
Nowy materiał użyty na stopkach zapewnia płynny ruch myszy po większości powierzchni, zmniejszając obciążenie i ułatwiając nawigację.
| Informacje o produkcie | |
| Separator |
Klawiatura Mysz |
| Rodzaj | Multimedialna |
| Układ klawiatury | QWERTY |
| Język klawiatury | Angielski (US) [Enter poziomy] |
| Zestaw z myszką | Nie |
| Połączenie | Bezprzewodowe Bezprzewodowe |
| Interfejs | USB Radio 2,4 GHz |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Funkcje |
|
| Zasilanie | USB 5V Baterie/akumulatory AA |
| Kolor | Biały Biały |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS Chrome OS Windows 7 Windows 8.1 Android Ubuntu Windows 10 Windows 11 |
| Wymiary |
432,7 x 122,1 x 26,1 mm 115.6 x 61.7 x 39.44 mm |
| Waga | 403.6 g 60.5 g |
| Oznaczenia | |
| Model |
KM526 |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Sensor | Optyczny |
| Liczba przycisków | 3 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Uniwersalny |
| Rozdzielczość (maks.) | 6000 dpi |
| Podświetlenie | Nie |