Defender Soundbar Z2 6W LED USB
Symbol: 65102
Dostępność: 6 szt.
Cena: 47.03
Cena: 47.03
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 65102
Dostępność: 6 szt.
Cena: 47.03
Cena: 47.03
Soundbar Z2. Kompaktowy soundbar z antypoślizgowymi nóżkami. Podświetlany regulator głośności jest dogodnie umiejscowiony na przednim panelu.
| Informacje o produkcie | |
| Rodzaj | Soundbary |
| System | 2.0 |
| Przeznaczenie | Muzyka Konferencje Nagłośnienie Gaming Filmy |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 6 W |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 80 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 18000 Hz |
| Stosunek sygnału do szumu | 70 dB |
| Złącza | 3,5 mm minijack 1 x USB |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
6.3 x 6 x 32 cm |
| Waga | 0.37 kg |
| Pozostałe parametry |
Opór elektryczny głośników - 4 Ohm |
| Oznaczenia | |