Defender Słuchawki nauszne z mikrofonem TUNE 150 czarne
Symbol: 63151
Dostępność: 10 szt.
Cena: 65.13
Cena: 65.13
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 63151
Dostępność: 10 szt.
Cena: 65.13
Cena: 65.13
Zestaw słuchawkowy z mikrofonem do komputera Tune 150. Lekkie słuchawki komputerowe z regulowanym pałąkiem, miękkimi nausznikami i regulacją głośności.
| Informacje o produkcie | |
| Przeznaczenie | Call center Gaming |
| Konstrukcja | Nauszne |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Dźwięk | Stereo |
| Moduł sterujący | brak |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Impedancja | 32 Ω |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 15 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20000 Hz |
| Czułość | 115 dB |
| Mikrofon | Na pałąku |
| Długość przewodu | 1.8 m |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
6 x 21 x 16 cm |
| Waga | 0.14 kg |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |