Defender Słuchawki nauszne z mikrofonem GOTHIC czarne
Symbol: 62340
Dostępność: 0 szt.
Cena: 81.41
Cena: 81.41
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 62340
Dostępność: 0 szt.
Cena: 81.41
Cena: 81.41
Samo-dopasowujące się poduszki dla wygodnego noszenia przez długi czas. Zewnętrzna twarda część nauszników zapewnia dopasowanie do uszu, a miękkie wewnętrzne zapewnia wygodę i komfort
Słuchawki z aktywną redukcją hałasu, zapewnia maksymalną izolację dźwiękową. To pozwala na korzystanie w hałaśliwych warunkach i w tych przypadkach, gdy trzeba w pełni skupić się na grze
| Informacje o produkcie | |
| Przeznaczenie | Gaming Muzyka |
| Konstrukcja | Nauszne |
| Złącza | 1 x USB |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Impedancja | 32 Ω |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20000 Hz |
| Czułość | 112 dB |
| Mikrofon | Na pałąku |
| Długość przewodu | 1.8 m |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
8.50 x 24.00 x 19.50 cm |
| Waga | 0.3 kg |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |