Defender Słuchawki douszne bezprzewodowe CYBERDOTS 280 gaming Czarne
Symbol: 63280
Dostępność: 0 szt.
Cena: 90.47
Cena: 90.47
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 63280
Dostępność: 0 szt.
Cena: 90.47
Cena: 90.47
SŁUCHAWKI DEFENDER BLUETOOTH CYBERDOTS 280 GAMING CZARNE. Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy stereo. Bezprzewodowe słuchawki do gier z doskonałym dźwiękiem, niskim opóźnieniem dźwięku i podświetleniem LED obudowy i słuchawek. Czas pracy do 6 godzin bez ładowania. Błyskawiczne połączenie z telefonem. Kompatybilne z urządzeniami iPhone i Android.
| Informacje o produkcie | |
| Przeznaczenie | Muzyka Telefonia komórkowa |
| Konstrukcja | Douszne |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Bluetooth | 5.3 |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Odbieranie/Wyciszanie połączenia Regulacja głośności |
| Funkcje bluetooth | HSP HFP (Hands-Free Profile) AVRCP (Sterowanie bezprzewodowe) A2DP (Transmisja stereo) |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20000 Hz |
| Czułość | 98 dB |
| Mikrofon | Wbudowany |
| Zasięg | 10 m |
| Pojemność baterii | 300 mAh |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 6 h |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
|
| Waga | 90 g |
| Oznaczenia | |