Defender Słuchawki bezprzewodowe nauszne FREEMOTION B690 Czarne
Symbol: 63690
Dostępność: 0 szt.
Cena: 75.98
Cena: 75.98
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 63690
Dostępność: 0 szt.
Cena: 75.98
Cena: 75.98
Słuchawki Defender Bluetooth Freemotion B690 Czarne.
Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy stereo. Stylowy zestaw słuchawkowy Bluetooth z miękkim pałąkiem i wygodnymi poduszkami nausznymi. Doskonała jakość dźwięku, obsługa kart SD, czas pracy do 50 godzin.
| Informacje o produkcie | |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Konstrukcja | Nauszne |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Bluetooth | 5.3 |
| Złącza | microSD 1 x USB (Type C) AUX |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Odbieranie/Wyciszanie połączenia Regulacja głośności |
| Funkcje bluetooth | AVRCP (Sterowanie bezprzewodowe) A2DP (Transmisja stereo) HFP (Hands-Free Profile) HSP |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20000 Hz |
| Czułość | 118 dB |
| Mikrofon | Wbudowany |
| Zasięg | 10 m |
| Pojemność baterii | 400 mAh |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 50 h |
| Materiał nauszników | Gąbka |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
|
| Waga | 200 g |
| Oznaczenia | |