Defender Słuchawki bezprzewodowe nauszne FREEMOTION B645 szare
Symbol: 63646
Dostępność: 7 szt.
Cena: 90.47
Cena: 90.47
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 63646
Dostępność: 7 szt.
Cena: 90.47
Cena: 90.47
Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy FreeMotion B645. Wygodne i stylowe słuchawki bezprzewodowe o doskonałym dźwięku i długim czasie pracy baterii. W zestawie kabel audio.
| Informacje o produkcie | |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Konstrukcja | Nauszne |
| Technologie | Hands-free |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Bluetooth | 5.3 |
| Złącza | 1 x USB (Type C) 3,5 mm minijack |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Odbieranie/Wyciszanie połączenia Regulacja głośności |
| Funkcje bluetooth | HSP HFP (Hands-Free Profile) AVRCP (Sterowanie bezprzewodowe) A2DP (Transmisja stereo) |
| Impedancja | 32 Ω |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20000 Hz |
| Czułość | 105 dB |
| Mikrofon | Wbudowany |
| Zasięg | 10 m |
| Pojemność baterii | 360 mAh |
| Czas rozmów (maks.) | 30 h |
| Materiał nauszników | Gąbka |
| Kolor | Szary |
| Wymiary |
9.5 x 18.5 x 17.1 cm |
| Waga | 0.2 kg |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |