Defender Słuchawki bezprzewodowe nauszne FREEMOTION B490 Niebieskie
Symbol: 63491
Dostępność: 1 szt.
Cena: 79.61
Cena: 79.61
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 63491
Dostępność: 1 szt.
Cena: 79.61
Cena: 79.61
Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy FreeMotion B490. Wygodny i niezawodny zestaw słuchawkowy Bluetooth z doskonałym dźwiękiem. W zestawie kabel audio.
| Informacje o produkcie | |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Konstrukcja | Nauszne |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth Nie |
| Bluetooth | 5.3 |
| Zgodność | Microsoft Teams |
| Złącza | AUX 1 x USB (Type C) |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności Ponowne wybieranie Odbieranie/Wyciszanie połączenia |
| Funkcje bluetooth | A2DP (Transmisja stereo) HSP AVRCP (Sterowanie bezprzewodowe) HFP (Hands-Free Profile) |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20000 Hz |
| Czułość | 99 dB |
| Mikrofon | Wbudowany |
| Zasięg | 10 m |
| Pojemność baterii | 200 mAh |
| Czas rozmów (maks.) | 14 h |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 14 h |
| Materiał nauszników | Gąbka |
| Kolor | Niebieski |
| Wymiary |
9.50 x 18.50 x 17.10 cm |
| Waga | 200 g |
| Oznaczenia | |