Defender Słuchawki bezprzewodowe nauszne FREEMOTION B480 Czarne
Symbol: 63480
Dostępność: 5 szt.
Cena: 68.76
Cena: 68.76
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 63480
Dostępność: 5 szt.
Cena: 68.76
Cena: 68.76
Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy FreeMotion B480. Lekki i wygodny Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy z przyjemną powłoką i dobrym dźwiękiem. Gniazdo na kartę Micro SD, czas działania - do 14 godzin.
| Informacje o produkcie | |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Konstrukcja | Nauszne |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Bluetooth | 5.3 |
| Złącza | 1 x USB (Type C) AUX |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności Odbieranie/Wyciszanie połączenia Ponowne wybieranie |
| Funkcje bluetooth | AVRCP (Sterowanie bezprzewodowe) HFP (Hands-Free Profile) A2DP (Transmisja stereo) HSP |
| Impedancja | 32 Ω |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20000 Hz |
| Czułość | 99 dB |
| Mikrofon | Wbudowany |
| Zasięg | 10 m |
| Pojemność baterii | 200 mAh |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 14 h |
| Czas ładowania | 2 h |
| Materiał nauszników | Gąbka |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
9.50 x 18.50 x 17.10 cm |
| Waga | 200 g |
| Oznaczenia | |