Defender Słuchawki bezprzewodowe nauszne ANC Freemotion B695 Czarne
Symbol: 63695
Dostępność: 0 szt.
Cena: 126.66
Cena: 126.66
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 63695
Dostępność: 0 szt.
Cena: 126.66
Cena: 126.66
Słuchawki Defender Bluetoothe Freemotion B695 ANC Czarne.
Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy Bluetooth. Kompaktowa składana konstrukcja sprawia, że łatwo złożyć słuchawki i zabrać ze sobą.
| Informacje o produkcie | |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Konstrukcja | Nauszne |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Bluetooth | 5.4 |
| Złącza | 1 x USB (Type C) 3,5 mm minijack |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Odbieranie/Wyciszanie połączenia Regulacja głośności |
| Funkcje bluetooth | HFP (Hands-Free Profile) AVRCP (Sterowanie bezprzewodowe) A2DP (Transmisja stereo) HSP |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20000 Hz |
| Mikrofon | Wbudowany |
| Zasięg | 10 m |
| Pojemność baterii | 400 mAh |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 50 h |
| Materiał nauszników | Pianka |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
|
| Waga | 200 g |
| Oznaczenia | |