Defender Mysz przewodowa AZORA MB-241 1200 DPI biała podświetlenie
Symbol: 52242
Dostępność: 0 szt.
Cena: 11.63
Cena: 11.63
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 52242
Dostępność: 0 szt.
Cena: 11.63
Cena: 11.63
Przewodowa mysz optyczna Azora MB-241 to przewodowa, pełnowymiarowa mysz o symetrycznym kształcie, wygodna dla obu dłoni. Model ten charakteryzuje się wysoką rozdzielczością 1200 dpi oraz tęczowym podświetleniem. Wystarczy podłączyć kabel do portu USB i Azora MB-241 jest gotowy do użycia.
| Informacje o produkcie | |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Sensor | Optyczny |
| Liczba przycisków | 2 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Uniwersalny |
| Rozdzielczość (min.) | 1200 dpi |
| Rozdzielczość (maks.) | 1200 dpi |
| Połączenie | Przewodowe |
| Długość przewodu | 1.8 m |
| Interfejs | USB |
| Podświetlenie | RGB |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Biały |
| Wymiary |
10.90 x 3.40 x 6.10 cm |
| Waga | 0.1 kg |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |