Defender Mysz gamingowa przewodowa Bulletstorm GM-928 72000 dpi 7P
Symbol: 52928
Dostępność: 7 szt.
Cena: 49.93
Cena: 49.93
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 52928
Dostępność: 7 szt.
Cena: 49.93
Cena: 49.93
Mysz gamingowa przewodowa Bulletstorm GM-928 72000 dpi 7P
| Informacje o produkcie | |
| Model |
BULLETSTORM GM-928 |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Sensor | Optyczny |
| Liczba przycisków | 6 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Praworęczny |
| Rozdzielczość (min.) | 1200 dpi |
| Rozdzielczość (maks.) | 7200 dpi |
| Połączenie | Przewodowe |
| Długość przewodu | 1.5 m |
| Interfejs | USB |
| Podświetlenie | Tak |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
8.0 x 4.0 x 13.0 cm |
| Waga | 0.14 kg |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |