DELTA ELECTRONICS Zasilacz awaryjny Amplon RT-3K; GEN 3; Standard; Brak REPO UPA302R2RX0B035
Symbol: UPA302R2RX0B035
Dostępność: 1 szt.
Cena: 3642.83
Cena: 3642.83
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: UPA302R2RX0B035
Dostępność: 1 szt.
Cena: 3642.83
Cena: 3642.83
Niezawodne zasilanie i większa energooszczędność
Amplon seria RT to zasilacze awaryjne UPS typu online z podwójną konwersją napięcia, zalecane do zasilania komputerów osobistych, sieci, serwerów, urządzeń VoIP oraz urządzeń telekomunikacyjnych. Ta rodzina zasilaczy awaryjnych UPS charakteryzuje się współczynnikiem mocy wyjściowej na poziomie 0,9 oraz najlepszą w swojej klasie sprawnością konwersji AC-AC wynoszącą do 94%, co zwiększa energooszczędność. Podłączenie opcjonalnego zewnętrznego modułu bateryjnego umożliwia wydłużenie czasu pracy z baterii podczas braku zasilania.
Dostępność
Ekologia i niski całkowity koszt posiadania (TCO)
Elastyczność
| Informacje o produkcie | |
| Moc pozorna | 3000 VA |
| Moc czynna | 2.7 kW |
| Architektura UPS-a | on-line double conversion |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Liczba akumulatorów | 6 |
| Napięcie | 12 V |
| Pojemność akumulatora | 9 Ah |
| Czas podtrzymania (obciążenie 100%) | 3.5 min |
| Czas ładowania | 3 h |
| Typ obudowy | Rack (Switche/UPS) Tower (UPS) |
| Porty zasilania we. | IEC-C20 |
| Porty zasilania wy. | 4 x IEC-C13 1 x IEC-C19 |
| Gniazda we/wy | 1 x RS-232 (COM) 1 x USB (Type B) 1 x Smart-Slot |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
438 x 630 x 86 mm |
| Waga | 26.6 kg |
| Oznaczenia | |