CyberPower Zasilacz awaryjny UPS online OLS6000ERTXL3U 6000VA/5400W LCD
Symbol: OLS6000ERTXL3U
Dostępność: 0 szt.
Cena: 6458.49
Cena: 6458.49
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: OLS6000ERTXL3U
Dostępność: 0 szt.
Cena: 6458.49
Cena: 6458.49
Zasilacz awaryjny UPS online OLS6000ERTXL3U 6000VA/5400W LCD
CyberPower OLS6000ERTXL3U to wysoce wydajna jednostka zasilająca UPS wykorzystująca topologię podwójnej konwersji online, która zapewnia niezakłócone czyste napięcie sinusoidalne kluczowym urządzeniom NAS, serwerom, systemom nadzoru/DVR, rozwiązaniom dla transportu i infrastruktury oraz systemom awaryjnym. Jest ona zwykle instalowany w pomieszczeniu technicznym, serwerowni lub centrum danych. Urządzenie wymaga dokupienia zewnętrznego modułu bateryjnego.
Produkt wyposażony jest w serwisowy przełącznik obejściowy. Po naciśnięciu przełącznika energia jest bezpiecznie przekazywana do sieci. To pozwala na przeprowadzanie szybkich napraw przez personel serwisowy na miejscu bez konieczności wyłączania podłączonych urządzeń.
| Informacje o produkcie | |
| Moc pozorna | 6 kVA |
| Moc czynna | 5400 W |
| Architektura UPS-a | on-line double conversion |
| Kształt napięcia wyjściowego | Pełna sinusoida |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Czas transferu (maks.) | 0 ms |
| Typ obudowy | Rack (Switche/UPS) Tower (UPS) |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzeciążeniowe (OPP) Przeciwprzepięciowe (OVP) Przeciwzakłóceniowe |
| Oprogramowanie |
PowerPanel Business |
| Porty zasilania we. | Zaciski wejściowe |
| Porty zasilania wy. | Zaciski wyjściowe |
| Gniazda we/wy | 1 x RS-232 (COM) 1 x EPO 1 x USB (Type B) |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
438 x 130,5 x 680 mm |
| Waga | 17.5 kg |
| Oznaczenia | |
| Data Act | CyberPower - __CBP% |