CyberPower Zasilacz awaryjny UPS PR1000ERT2U
Symbol: PR1000ERT2U
Dostępność: 3 szt.
Cena: 2990.57
Cena: 2990.57
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: PR1000ERT2U
Dostępność: 3 szt.
Cena: 2990.57
Cena: 2990.57
Zasilacz awaryjny UPS PR1000ERT2U
CyberPower PR1000ERT2U z konstrukcją do montażu w szafie rack gwarantuje zabezpieczenie zasilania dla systemów kina domowego, urządzeń multimedialnych, sprzętu IT, komputerów, stacji roboczych, NAS / urządzeń pamięci masowej, urządzeń telekomunikacyjnych, urządzeń sieciowych i systemów nadzoru. UPS stosuje topologię line-interactive z automatycznym regulatorem napięcia ( AVR) i oferuje stabilizowane czysto sinusoidalne napięcie na wyjściu, aby zapewnić wysoką jakość energii.
Wyjściowy współczynnik mocy UPS wynosi 1, co oznacza, że może on łączyć się z większymi obciążeniami niż konwencjonalny UPS. Posiada również funkcję Battery Management Technology, która pomaga akumulatorom uzyskać optymalną trwałość, równoważąc napięcie stringów baterii. Dwufazowe ładowanie akumulatora umożliwia szybkie i bezpieczne ładowanie akumulatora. Wymienialne w trakcie pracy UPSa zestawy akumulatorów pozwalają na łatwą konserwację bez przerywania zasilania. Wielofunkcyjny matrycowy wyświetlacz LCD obsługuje intuicyjną obsługę i szybką konfigurację. Panel LCD można obracać, aby dostosować go do sposobu instalacji.
| Informacje o produkcie | |
| Moc pozorna | 1000 VA |
| Moc czynna | 1000 W |
| Architektura UPS-a | line-interactive |
| Kształt napięcia wyjściowego | Pełna sinusoida |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Czas transferu (maks.) | 4 ms |
| Czas ładowania | 3 h |
| Typ obudowy | Tower (UPS) Rack (Switche/UPS) |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzeciążeniowe (OPP) Przeciwzakłóceniowe Przeciwprzepięciowe (OVP) |
| Oprogramowanie |
PowerPanel Business |
| Porty zasilania we. | IEC-C14 |
| Porty zasilania wy. | 10 x IEC-C13 |
| Gniazda we/wy | 1 x EPO 1 x USB (Type B) 2 x RS-232 (COM) 2 x RJ-11/RJ-45 |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
433 x 86,5 x 412 mm |
| Waga | 22.4 kg |
| Oznaczenia | |
| Data Act | CyberPower - __CBP% |