CyberPower Zasilacz awaryjny UPS OLS1500EA-DE
Symbol: OLS1500EA-DE
Dostępność: 4 szt.
Cena: 2021.80
Cena: 2021.80
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: OLS1500EA-DE
Dostępność: 4 szt.
Cena: 2021.80
Cena: 2021.80
Zasilacz awaryjny UPS OLS1500EA-DE
CyberPower OLS1500EA-DE to wysokowydajny zasilacz UPS z topologią podwójnej konwersji online, który zapewnia bezproblemowe czystosinusoidalne zasilanie dla krytycznych urządzeń, takich jak NAS, serwery, rejestratory DVR / systemy nadzoru dla transportu i infrastruktury oraz systemy awaryjne. Zwykle jest zintegrowany ze środowiskiem serwerowym lub centrum danych.
UPS jest wyposażony w kolorowy panel LCD umożliwiający użytkownikom monitorowanie systemu zasilania i łatwą konfigurację ustawień. Ten model jest kompatybilny z generatorem, a także może pracować w trybie ECO w celu oszczędzania energii. Produkt można podłączyć do wyłącznika awaryjnego (EPO), który umożliwia użytkownikom natychmiastowe wyłączenie zasilacza UPS w przypadku awarii. Wentylatory o zmiennej prędkości zapewniają automatyczne zarządzanie temperaturą w oparciu o pobór mocy w celu zmniejszenia hałasu i zapewnienia większego komfortu użytkownikom.
| Informacje o produkcie | |
| Moc pozorna | 1500 VA |
| Moc czynna | 1350 W |
| Architektura UPS-a | on-line double conversion |
| Kształt napięcia wyjściowego | Pełna sinusoida |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Czas transferu (maks.) | 0 ms |
| Czas ładowania | 4 h |
| Typ obudowy | Tower (UPS) |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwzakłóceniowe Przeciwprzeciążeniowe (OPP) Przeciwprzepięciowe (OVP) |
| Oprogramowanie |
PowerPanel Business |
| Porty zasilania we. | IEC-C20 |
| Porty zasilania wy. | 2 x IEC-C13 2 x typ C/F (Schuko) |
| Gniazda we/wy | 1 x EPO 1 x USB (Type B) 1 x RS-232 (COM) |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
151 x 225 x 394 mm |
| Waga | 14.4 kg |
| Oznaczenia | |