Cudy Router mobilny MF4 4G LTE SIM WiFi N150
Symbol: MF4
Dostępność: 0 szt.
Cena: 220.54
Cena: 220.54
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: MF4
Dostępność: 0 szt.
Cena: 220.54
Cena: 220.54
MF4 4G LTE Mobile Wi-Fi
| Informacje o produkcie | |
| Model |
MF4 |
| Typ | GSM 3G/4G |
| Transmisja danych | UMTS (WCDMA) LTE |
| Sieć UMTS | 1800 MHz 2100 MHz 900 MHz |
| Sieć LTE | 2600 MHz (38) 1800 MHz (3) 2100 MHz (1) 2300 MHz (40) 900 MHz (8) 800 MHz (20) 2500 MHz (7) |
| Max. prędkość pobierania | 150 Mbit/s |
| Max. prędkość wysyłania | 50 Mbit/s |
| Obsługa sieci Aero2 | Nie |
| Standardy | 802.11b IPv6 IPv4 802.11n 802.11g |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Antena | Wewnętrzna |
| Funkcje specjalne |
System:
Service:
Router:
|
| Czytnik kart pamięci | Brak |
| Porty we/wy | 1 x USB 2.0 Type B 1 x Slot karty SIM |
| Karta SIM | USIM |
| Zasilanie |
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 Windows 10 Windows 7 Windows XP Mac OS Linux |
| Wymagania sprzętowe |
Przeglądarka internetowa: IE9+, Firefox, Google Chrome, Safari, Opera |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 92 g |
| Wymiary |
97 x 61 x 15.5 mm |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Certyfikaty |
|
| Oznaczenia | |
| Data Act | Cudy - KMCUD%, NKCUD%, NUCUD% |