Cudy Router LT700E Gigabit AC1200 4G LTE SIM
Symbol: LT700E
Dostępność: 0 szt.
Cena: 401.35
Cena: 401.35
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: LT700E
Dostępność: 0 szt.
Cena: 401.35
Cena: 401.35
| Informacje o produkcie | |
| Model |
LT700E |
| Typ | GSM 3G/4G |
| Transmisja danych | HSUPA HSDPA UMTS (WCDMA) LTE |
| Sieć UMTS | 900 MHz 2100 MHz 850 MHz |
| Sieć LTE | 3400 MHz (42) 2500 MHz (7) 2600 MHz (38) 2300 MHz (40) 1900 MHz (2; 25) 2100 MHz (1) 600 MHz 700 MHz (28) 800 MHz (20) 850 MHz (5) 1500 MHz 1800 MHz (3) |
| Max. prędkość pobierania | 300 Mbit/s |
| Max. prędkość wysyłania | 50 Mbit/s |
| Obsługa sieci Aero2 | Nie |
| Standardy | IPv6 802.11ac 802.11n 802.11b 802.11a 802.11g |
| Pasmo | 5 GHz 2,4 GHz |
| Liczba anten | 4 |
| Antena | Wewnętrzna |
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja |
VPN
DNS
Multi-Mode
Clients Management
Network Management
Firewall
NAT
TTL
IPv6
DHCP
CWMP
|
| Karta SIM | Nano |
| Zasilanie |
DC 12 V 1.5 A |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS Novell NetWare Unix Linux Windows |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Biały |
| Wymiary |
190 × 50 × 148.8 mm |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Cudy - KMCUD%, NKCUD%, NUCUD% |