Cudy Router LT400 Outdoor 4G LTE SIM N300
Symbol: LT400 Outdoor_EU
Dostępność: 0 szt.
Cena: 259.01
Cena: 259.01
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: LT400 Outdoor_EU
Dostępność: 0 szt.
Cena: 259.01
Cena: 259.01
Router LT400 Outdoor
| Informacje o produkcie | |
| Model |
LT400 Outdoor |
| Typ | GSM 3G/4G |
| Transmisja danych | EDGE UMTS (WCDMA) LTE |
| Sieć GSM | 900 MHz 1900 MHz |
| Sieć UMTS | 2100 MHz 900 MHz |
| Sieć LTE | 700 MHz (28) 2500 MHz (7) 2600 MHz (38) 2300 MHz (40) 800 MHz (20) 900 MHz (8) 1800 MHz (3) 2100 MHz (1) |
| Obsługa sieci Aero2 | Nie |
| Standardy | 802.11n 802.11g IPv4 IPv6 802.11b |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Liczba anten | 4 |
| Antena | Zewnętrzna odłączana Wewnętrzna |
| Zysk anteny | 5 dBi |
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja |
|
| Czytnik kart pamięci | Brak |
| Porty we/wy | 1 x Slot karty SIM 1 x 10/100 Mbit/s LAN / WAN (Combo) |
| Karta SIM | Nano |
| Zasilanie |
Pasywny adapter PoE 24V/0,5A |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux Unix Novell NetWare Mac OS Windows 98 SE Windows NT Windows 2000 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8.1 Windows 10 Windows 11 |
| Wymagania sprzętowe |
Firefox 12.0, Chrome 20.0, Safari 4.0 lub inna przeglądarka obsługująca język Java |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Biały |
| Wymiary |
|
| Pozostałe parametry |
Szybkość transmisji danych Wi-Fi: 2.4 GHz (802.11n/g/b, 300 Mbps)
|
| Oznaczenia | |
| Data Act | Cudy - KMCUD%, NKCUD%, NUCUD% |