Creative Labs Głośniki bezprzewodowe 2.0 T100
Symbol: 51MF1690AA000
Dostępność: 0 szt.
Cena: 536.42
Cena: 536.42
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 51MF1690AA000
Dostępność: 0 szt.
Cena: 536.42
Cena: 536.42
Przedstawiamy Creative T100
Popraw komfort pracy
Konfiguracja Plug-and-Play
Znakomita jakość dźwięku
Potężna akustyka
Technologia BasXPort
Wygoda sterowania
| Informacje o produkcie | |
| Rodzaj | Komputerowe |
| System | 2.0 |
| Przeznaczenie | Muzyka Filmy Gaming |
| Stacja dokująca | Nie |
| Regulatory | Pilot |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 80 W |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 50 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Stosunek sygnału do szumu | 72 dB |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | 2 x S/PDIF AUX 3,5 mm minijack |
| Zasilanie | Sieciowe |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
|
| Waga | 2 kg |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |