Corsair Zasilacz iCUE LINK HXi SHIFT 1500W 80+ PLATINUM
Symbol: CP-9020269-EU
Dostępność: 0 szt.
Cena: 1339.66
Cena: 1339.66
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: CP-9020269-EU
Dostępność: 0 szt.
Cena: 1339.66
Cena: 1339.66
W pełni modułowy zasilacz HX1500i SHIFT Platinum ATX (EU)
Inteligentny ekosystem komponentów iCue
Odmień sposób budowania własnego komputera dzięki przełomowej technologii pojedynczego kabla, która automatycznie wykrywa i konfiguruje wentylatory, układ chłodzenia procesora oraz inne elementy wewnętrzne.
Zintegrowany koncentrator systemowy iCUE LINK
Pierwszy zasilacz CORSAIR wyposażony w koncentrator systemowy iCUE LINK, który umożliwia sterowanie nawet 24 urządzeniami iCUE LINK w celu wyniesienia chłodzenia i oświetlenia na wyższy poziom.
Złącza boczne
Wszystkie w pełni modułowe złącza zostały umieszczone z boku zasilacza, umożliwiając łatwy dostęp i upraszczając modernizowanie sprzętu oraz prowadzenie przewodów. Dołączony zestaw kabli z tłoczonego PCW posiada nieco mniejsze złącza typu 5, które zapewniają łatwe prowadzenie kabla i utrzymują wiązki kabli w kompaktowej formie.
Certyfikat Cybenetics Platinum
Stabilne zasilanie o całkowitej sprawności do 91% oraz certyfikat Cybenetics Platinum potwierdzający mniejsze zużycie energii, cichszą pracę i niższą temperaturę działania.
Podwójne kable zasilające 12 V-2x6 GPU
CORSAIR HX1500i SHIFT jest wyposażony w dwa kable 12 V-2x6, które zapewniają niezawodną moc wyjściową do 1200 W dla najbardziej ambitnych konfiguracji przeznaczonych do gier w rozdzielczości 4K i zadań związanych z uczeniem maszynowym.
Zgodność ze standardem ATX 3.1 i gotowość na PCIe 5.1
Zasilacze HXi SHIFT Series wyróżniają się w pełni cyfrową konstrukcją zapewniającą dokładniejszą regulację mocy elektrycznej, szybką regulację przy zmiennych obciążeniach oraz możliwość monitorowania i dostosowywania ustawień OCP w iCUE.
Cicha praca w trybie zero RPM
Dzięki dynamicznemu łożysku olejowemu wentylator działa z minimalną głośnością, a w trybie Zero RPM praktycznie bezgłośnie przy niskim lub średnim obciążeniu.
| Informacje o produkcie | |
| Moc zasilacza | 1500 W |
| Wentylator | 14 cm |
| PFC | Brak |
| Ilość złącz zas. SATA | 12 |
| Ilość złącz zas. PATA | 8 |
| Ilość złącz zas. 4+4-pin 12V | 2 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin | 4 |
| Ilość złącz zas. 12VHPWR | 2 |
| Złącze zas. MB | 20 + 4 pin |
| Wersja ATX | 3.1 |
| Zasilacz modularny | Tak |
| Format | ATX |
| Certyfikat 80+ | 80 PLUS Platinum |
| Cybenetics Efficiency (ETA) | Platinum |
| Cybenetics Noise (LAMBDA) | A |
| Zabezpieczenia / filtry | Nie |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymiary |
200 x 150 x 86 mm |
| Waga | 4.34 kg |
| Oznaczenia | |