Corsair Zasilacz RM1000e PCIe5.1 80+GOLD F.MODULAR ATX3.1
Symbol: CP-9020297-EU
Dostępność: 0 szt.
Cena: 746.83
Cena: 746.83
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: CP-9020297-EU
Dostępność: 0 szt.
Cena: 746.83
Cena: 746.83
W pełni modułowy zasilacz ATX RM1000e z serii RMe o niskim poziomie hałasu (UE)
W pełni modułowe ciche zasilacze z serii CORSAIR RMe mają specjalny przewód do podłączania karty graficznej 12V-2x6, są zgodne z technologiami ATX 3.1 i PCIe 5.1 oraz mają certyfikat wydajności i kultury pracy Cybenetics Gold. Kompaktowy rozmiar zasilacza RMe ułatwia także prowadzenie przewodów.
| Informacje o produkcie | |
| Moc zasilacza | 1000 W |
| Wentylator | 12 cm |
| Wersja ATX | 3.1 |
| Ilość złącz zas. SATA | 6 |
| Ilość złącz zas. PATA | 2 |
| Ilość złącz zas. 4-pin 12V | 1 |
| Ilość złącz zas. 4+4-pin 12V | 2 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin | 2 |
| Ilość złącz zas. 12VHPWR | 1 |
| Złącze zas. MB | 24 pin |
| Zasilacz modularny | Tak |
| Certyfikat 80+ | 80 PLUS Gold |
| Cybenetics Efficiency (ETA) | Gold |
| Cybenetics Noise (LAMBDA) | A- |
| Wymiary |
140 x 150 x 86 mm |
| Waga | 3.23 kg |
| Oznaczenia | |