Corsair Słuchawki bezprzewodowe Void Wireless v2 Playstation białe
Symbol: CA-9011396-WW
Dostępność: 0 szt.
Cena: 438.11
Cena: 438.11
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: CA-9011396-WW
Dostępność: 0 szt.
Cena: 438.11
Cena: 438.11
Słuchawki bezprzewodowe Void Wireless v2 Playstation białe
Usłysz wszystko, co się dzieje wokół Ciebie w ulubionych grach dzięki technologii dźwięku przestrzennego Dolby Atmos. Graj dłużej dzięki wytrzymałej baterii i ultraszybkiej łączności bezprzewodowej.
| Informacje o produkcie | |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Platforma | PC PlayStation 5 PlayStation 4 Nintendo Switch |
| Konstrukcja | Z muszlami nausznymi |
| Technologie | Tłumienie dźwięków z otoczenia Hands-free |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth 2,4 GHz |
| Bluetooth | 5.3 |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Funkcje bluetooth | HFP (Hands-Free Profile) |
| Impedancja | 32 Ω |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Czułość | 116 dB |
| Mikrofon | Na pałąku |
| Długość przewodu | 1.8 m |
| Zasięg | 15 m |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 70 h |
| Czas ładowania | 90 min |
| Materiał nauszników | Pianka |
| Kolor | Biały |
| Waga | 303 g |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |