Corsair Słuchawki bezprzewodowe Void Wireless 2.0 Carbon
Symbol: CA-9011379-WW
Dostępność: 30 szt.
Cena: 592.05
Cena: 592.05
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: CA-9011379-WW
Dostępność: 30 szt.
Cena: 592.05
Cena: 592.05
Słuchawki bezprzewodowe Void Wireless 2.0
| Informacje o produkcie | |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Konstrukcja | Z muszlami nausznymi |
| Technologie | Tłumienie dźwięków z otoczenia Hands-free Redukcja szumów |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth 2,4 GHz |
| Bluetooth | 5.3 |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Funkcje bluetooth | HFP (Hands-Free Profile) HSP A2DP (Transmisja stereo) |
| Impedancja | 32 Ω |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 Hz |
| Czułość | 116 dB |
| Mikrofon | Na pałąku |
| Zasięg | 15 m |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 70 h |
| Materiał nauszników | Pianka |
| Kolor | Carbon |
| Wymiary |
193 x 170,5 x 105 mm |
| Waga | 303 g |
| Oznaczenia | |