Corsair Pamięć DDR5 Vengeance RGB 32GB/6000 (2x16GB) CL36
Symbol: CMH32GX5M2F6000Z36
Dostępność: 30 szt.
Cena: 1746.95
Cena: 1746.95
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: CMH32GX5M2F6000Z36
Dostępność: 30 szt.
Cena: 1746.95
Cena: 1746.95
DDR5 Vengeance RGB
Pamięć CORSAIR VENGEANCE RGB DDR5 zapewnia wydajność DDR5, wyższe częstotliwości i większą pojemność zoptymalizowaną pod kątem płyt głównych Intel, jednocześnie oświetlając komputer dynamicznym, indywidualnie adresowalnym 10-strefowym oświetleniem RGB. Szczelnie ekranowane układy pamięci o wysokiej częstotliwości umożliwiają szybsze przetwarzanie, renderowanie i buforowanie niż kiedykolwiek wcześniej, a wbudowana regulacja napięcia zapewnia łatwe i precyzyjnie kontrolowane przetaktowywanie. Przejmij kontrolę dzięki oprogramowaniu CORSAIR iCUE i umożliwij dostosowywanie oświetlenia RGB, monitorowanie częstotliwości w czasie rzeczywistym, wbudowaną regulację napięcia i dostosowywanie profili Intel XMP 3.0. Niestandardowa płytka drukowana zapewnia doskonałą jakość sygnału zapewniającą wysoką wydajność i stabilność najnowszych płyt głównych Intel DDR5.
| Informacje o produkcie | |
| Rodzaj pamięci | DDR5 |
| Całkowita pojemność pamięci | 32 GB |
| Częstotliwość szyny pamięci | 6000 MHz |
| Liczba pamięci w zestawie | 2 |
| CAS Latency | CL36 |
| Obsługa ECC | Nie |
| Radiator | Tak |
| Wymiary |
44 x 7 x 138 mm |
| Waga | 48 g |
| Oznaczenia | |