Corsair Myszka M65 RGB Ultra
Symbol: CH-9309411-EU2
Dostępność: 0 szt.
Cena: 394.69
Cena: 394.69
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: CH-9309411-EU2
Dostępność: 0 szt.
Cena: 394.69
Cena: 394.69
| Informacje o produkcie | |
| Model |
M65 RGB ULTRA |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Sensor | Optyczny |
| Liczba przycisków | 8 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Praworęczny |
| Rozdzielczość (maks.) | 26000 dpi |
| Połączenie | Przewodowe |
| Długość przewodu | 1.8 m |
| Zasięg | 1.8 m |
| Interfejs | USB |
| Podświetlenie | Tak |
| Zasilanie | USB 5V |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
117 x 77 x 39 mm |
| Waga | 110 g |
| Oznaczenia | |