Corsair Mysz Sabre v2 Pro Ultralight Biała
Symbol: CH-931G001-WW
Dostępność: 0 szt.
Cena: 542.76
Cena: 542.76
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: CH-931G001-WW
Dostępność: 0 szt.
Cena: 542.76
Cena: 542.76
Uzyskaj wydajność na poziomie profesjonalnym dzięki myszce gamingowej CORSAIR SABRE v2 PRO Ultralight Wireless. Ważąca zaledwie 36g, została zaprojektowana dla elitarnych graczy FPS, którzy wymagają szybkości, zwinności i precyzji. Dzięki hiper-pollingowi 8000Hz i sensorowi CORSAIR MARKSMAN S o rozdzielczości 33 000 DPI, który śledzi do 750 IPS i przyspieszenie 50G, SABRE v2 PRO zapewnia niezrównaną responsywność i precyzyjną kontrolę. Lekka, symetryczna konstrukcja oraz do 70 godzin swobody bezprzewodowej 2.4GHz zapewniają komfort i wytrzymałość do intensywnych sesji rywalizacyjnych. Dostosuj swoją myszkę za pomocą dodatkowej taśmy antypoślizgowej, wymiennych ślizgaczy i hubu CORSAIR Web. Zaprojektowana przez profesjonalistów. Stworzona, aby zwyciężać.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
Sabre v2 Pro Ultralight |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Sensor | Optyczny |
| Liczba przycisków | 5 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Praworęczny |
| Rozdzielczość (min.) | 100 dpi |
| Rozdzielczość (maks.) | 33000 dpi |
| Połączenie | Bezprzewodowe Przewodowe |
| Długość przewodu | 1.8 m |
| Interfejs | USB Radio 2,4 GHz |
| Podświetlenie | Nie |
| Zasilanie | Bateria |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Biały |
| Wymiary |
119.16 x 62.55 x 38.21 mm |
| Waga | 36 g |
| Oznaczenia | |