Cooler Master Zasilacz MWE GOLD 550 V3 ATX 3.1
Symbol: MPE-5502-ACAAG-3BEU
Dostępność: 30 szt.
Cena: 293.74
Cena: 293.74
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: MPE-5502-ACAAG-3BEU
Dostępność: 30 szt.
Cena: 293.74
Cena: 293.74
Zasilacz MWE GOLD 550 V3 ATX 3.1
Przedstawiamy MWE Gold V3 - kolejny etap rozwoju zasilaczy Cooler Master oraz aktualizację standardu ATX 3.1 względem naszego modelu G Gold PSU. Dzięki takim cechom jak sprawność 80 Plus Gold, konstrukcja układu DC-to-DC + LLC oraz ciche chłodzenie wentylatorem HDB, V3 oferuje wysoką wydajność w wielu aspektach.
Wprowadzono szereg zmian i ulepszeń, które poprawiają ogólne doświadczenie użytkownika. Te rozwiązania konstrukcyjne tworzą zaawansowany zasilacz, który jest zarówno bardzo wydajny, jak i niezawodny. Dzięki tłoczonym kablom, wyjątkowej odporności na temperaturę oraz 5-letniej gwarancji, MWE Gold V3 wyniesie Twój komputer na wyższy poziom.
| Informacje o produkcie | |
| Moc zasilacza | 550 W |
| Wentylator | 12 cm |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 1800 obr./min |
| PFC | Aktywny |
| Ilość złącz zas. MOLEX | 3 |
| Ilość złącz zas. SATA | 6 |
| Ilość złącz zas. 4+4-pin 12V | 2 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin | 2 |
| Ilość złącz zas. 12VHPWR | 1 |
| Złącze zas. MB | 24 pin |
| Wersja ATX | 3.1 |
| Zasilacz modularny | Nie |
| Format | ATX |
| Certyfikat 80+ | 80 PLUS Gold |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzeciążeniowe (OPP) Przeciwprzepięciowe (OVP) Przeciwzwarciowe (SCP) Termiczne (OTP) Przed zbyt wysokim prądem (OCP) Przed zbyt niskim napięciem (UVP) |
| Wymiary |
86 x 150 x 140 mm |
| Waga | 1.566 kg |
| Oznaczenia | |