Cooler Master Obudowa Elite 690
Symbol: E690-KHNN-S00
Dostępność: 30 szt.
Cena: 290.82
Cena: 290.82
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: E690-KHNN-S00
Dostępność: 30 szt.
Cena: 290.82
Cena: 290.82
Naturalna estetyka. Imponujący widok. Zaawansowane chłodzenie. Elite 690 Wood
Elite 690 wyposażona jest w podwójne panele ze szkła hartowanego, które eksponują konfigurację komputera, natomiast przedni akcent o fakturze drewna oraz wlot powietrza typu mesh łączą ciepły wygląd z wydajnym przepływem powietrza. Dzięki wentylacji górnej i dolnej umożliwiającej pionowe chłodzenie, obudowa obsługuje wszechstronne konfiguracje wentylatorów i radiatorów idealne zarówno dla zestawów nastawionych na wydajność, jak i na styl.
270° panoramiczne szkło hartowane
Fazowane panele szklane tworzą immersyjną, bezszwową ekspozycję zestawu.
Zoptymalizowana konstrukcja typu tower z komorą PSU
Pionowy układ oddziela strefy termiczne, zapewniając lepszy przepływ powietrza i estetyczne prowadzenie okablowania.
Pionowa architektura chłodzenia
Możliwość montażu do 10 wentylatorów w układzie od dołu do góry maksymalizuje przepływ powietrza i efektywność chłodzenia.
Naturalny drewniany panel przedni
Wykonany z prawdziwego drewna panel przedni dodaje każdej przestrzeni ciepłego, organicznego charakteru.
Obsługa wydajnych radiatorów
Obsługa radiatora 360 mm na górze oraz 240 mm z boku dla potężnych konfiguracji chłodzenia.
Fabrycznie zainstalowane wentylatory ARGB z synchronizacją
W zestawie 3 wentylatory ARGB z możliwością łańcuchowego łączenia oraz pełną obsługą synchronizacji podświetlenia z płytą główną.
Wentylacja mesh na górze i dole
Panele mesh zapewniają zwiększony przepływ powietrza i wysoką wydajność termiczną całego systemu.
Gotowa na karty GPU nowej generacji
Obsługa kart graficznych o długości do 425 mm - gotowa na serię RTX 50 i kolejne generacje.
Szybki panel I/O
Port USB 3.2 Gen 2x2 Type-C oraz dwa porty USB 3.0 zapewniają błyskawiczną łączność.
| Informacje o produkcie | |
| Typ obudowy | Midi Tower |
| Format | ATX Micro ATX ITX |
| Panel boczny | Szkło hartowane |
| Podświetlenie obudowy | ARGB |
| Liczba miejsc montażowych | 2 |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 1 |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 1 |
| Moc zasilacza | Brak |
| Liczba zainstalowanych wentylatorów | 3 |
| Zainstalowane wentylatory | 2 x 120 mm ARGB (bok) 1 x 120 mm ARGB (tył) |
| Maksymalna ilość wentylatorów | 9 |
| Opcjonalne wentylatory | 3 x 120 mm (dół) 2 x 120 mm (bok) 1 x 120 mm (tył) 3 x 120 mm lub 2 x 140 mm (góra) |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 360 mm (dół) 1 x 240 mm (bok) 1 x 120 mm (bok) 1 x 120 mm (góra) 1 x 240 mm (góra) 1 x 360 mm (góra) 1 x 120 mm (dół) 1 x 240 mm (dół) |
| Ilość miejsc na karty rozszerzeń | 7 |
| Złącza na przednim panelu | 1 x mikrofon/słuchawki (combo) 1 x UBS 3.2 Gen 2x2 Type-C 2 x USB 3.0 |
| Maksymalna długość karty graficznej | 425 mm |
| Maksymalna wysokość chłodzenia CPU | 170 mm |
| Maksymalna długość zasilacza | 250 mm |
| Kompatybilny standard zasilacza | ATX |
| Kolor | Czarny Drewno |
| Wymiary |
434 x 218 x 454 mm |
| Oznaczenia | |